Переглядів: 117

Страсний тиждень. Одеса

В останній день квітня Одещина була у жалобі — напередодні ввечері ворожа ракета забрала життя п’ятьох людей, більше трьох десятків зазнали каліцтв, у тому числі важких. І наприкінці цієї жалобної доби рашисти знову атакували Одесу ба-лістикою. Троє загиблих, троє постраждалих.

Перша трагедія сталася 29 квітня приблизно о 18.30, коли на «Трасі здоров’я», а саме туди прилетів смертоносний «привіт» від тих, хто любить називати Одесу «мамою», прогулювалися, каталися на велосипедах, займалися спортом містяни з дітками і домашніми улюбленцями (від обстрілу, до речі, загинув і один собака). «Іскандер», який терористи націлили на наше місто, був заряджений касетним боєприпасам, відтак мав завдати якомога більшої шкоди більшій кількості тих, хто опиниться в радіусі його дії. У даному випадку уламки та боєприпаси розлетілися на півтора кілометра рекреаційної зони.

Ось як прокоментував намір ворога генпрокурор України Андрій Костін: «Удар здійснили ба-лістичною ракетою «Іскандер» із касетним боєзарядом. Це невибіркова зброя, використання якої може призвести до значних жертв серед цивільного населення. Слідство має підстави вважати, що рішення про використання саме такої зброї було ухвалено офіцерами збройних сил російської федерації свідомо, аби вбити якнайбільше мирних українців».

За пів години до півночі 30 квітня Одеса знову опинилася під обстрілом. Цього разу кровожерливий сусід запустив одразу три ракети.

«Як ми бачимо, ворог обрав собі за ключову ціль місто Одесу, як раніше він бив і продовжує бити по Харкову. Зараз же він атакував трьома балістичними ракетами «Іс-кандер-М» густонаселені райони Одеси, унаслідок чого загинули та постраждали люди», — сказав в етері національного телемарафону речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш.

Зі свого боку міський голова Геннадій Труханов закликав одеситів бути максимально уважними і не нехтувати сигналами тривоги, адже, як наголосив, у ворога почалися «сакральні дати».

Мова, звісно, про 2 та 9 травня. Тобто про події в Одесі 2014 року, коли москва не змогла повторити у нас луганський і донецький сценарій, а також про традиційне «побєдобєсіє», яке не має нічого спільного з реальними подіями Другої світової війни.

Сьогодні, 2 травня, в Одесі знову день жалоби.

У Страсний тиждень, який справжні християни проводять у молитві і смиренні, проповідники «русского міра» озброїлися злобою і заливають кров’ю стражденну українську землю.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net