Переглядів: 284

Неповторний погляд фотохудожника-героя

В Одеському музеї західного та східного мистецтва 3 лютого відкрилася виставка робіт фотохудожника Дениса Кривого, який у травні минулого року загинув у Бахмуті.

До війни Денис Кривий був натуралістом, знімав природу, друкувався в «National Geographic Україна», перемагав у багатьох міжнародних конкурсах і входив у топ-100 фотографів світу. Він по-особливому вмів бачити природу у всьому її розмаїтті, зауважувати такі деталі, які може помітити лише справжній художник.

Відкриваючи виставку, завідувачка Первомайського краєзнавчого музею Олена Красіна, яка допомагає Денисовій дружині Галині з організацією експозицій, розповіла про полеглого фотомитця: «Дениса ми знаємо дуже давно, ще з його студентських років. У всіх справах, які розпочинав, він намагався бути найкращим. І це в нього виходило, тому що він така людина. Допоки не доходив до стану досконалості — не зупинявся. На жаль, Денис трагічно загинув, рятуючи своїх поранених побратимів. Побратими вижили — йому не судилося».

Дружина Дениса — Галина Волгіна, продовжуючи розповідь про свого чоловіка і батька двох чарівних донечок, зазначила: «Він хотів, щоб якомога більше людей бачили красу природи України, яка не всім відома. Він знаходив унікальної краси місця, малодоступні для інших. Міг довго очікувати правильного освітлення, чи особливого поруху крила птаха або віття дерева, чи особливого поєднання світла й тіні... Радів вдалому кадру... Хочу, щоб па-м’ять про нього зберігалася. Виставку вже показали у Житомирі, Києві, Миколаєві та Кропивницькому».

Галина створила благодійний фонд «СЯО» (таким був позивний її чоловіка), щоб допомагати підрозділу, в якому служив Денис. Усі кошти від продажу картин чоловіка вона спрямовує на придбання дронів та машини.

«У великій залі Одеського музею західного та східного мистецтва представлено 130 робіт. Це фото з Національного парку на Миколаївщині «Бузький Гард», який дуже любив знімати Денис. А ще для одеситів є невеличкий бонус — серія робіт «Край вітрів». Там 11 картин, присвячених Чорноморському узбережжю. Приходьте, подивіться, яким його бачив Денис», — запрошує Галина.

В Одесі виставка триватиме до 29 лютого. Тож у вас є можливість не лише насолодитися красою України, а й придбати щось із вподобаного, таким чином допомігши нашим воїнам.

Ярослава РІЗНИКОВА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net