Переглядів: 293

Наша Формула миру поступово стає глобальною

Звернення Президента України від 24 жовтня

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні був насичений день, багато міжнародної роботи.

Відбувся черговий саміт Кримської платформи, її парламентського виміру. Перший такий саміт був проведений торік у Хорватії, тепер другий — у Чехії. Я вдячний нашим чеським партнерам за допомогу в організації саміту.

Потужна декларація саміту — підтримка України, нашої територіальної цілісності та суверенітету, необхідності звільнити всю нашу землю від окупанта і всіх наших людей — із російської неволі. Підтримка нашої Формули миру. Чіткий голос за посилення тиску на росію і саме таку допомогу Украї-ні, яка потрібна для перемоги в цій війні.

Цього разу майже 70 делегацій парламентів різних країн світу. Якісні заяви. Незмінна увага демократичного світу до України, до нашого захисту.

Я звернувся до учасників саміту й окреслив нашу тактику щодо Чорноморського регіону й Криму. Попри багато сумнівів, які були в різних світових суб’єктів, Україна довела, що здатна перемагати — попри всі складнощі — саме в Чорноморському регіоні.

Це справді історичне досягнення, коли російський флот тікає не лише із західної частини моря, але вже навіть і з Криму. Втім, це для окупантів сенсу не матиме.

І хочу зараз окремо сказати всім нашим людям у Криму, у Севастополі, в усіх окупованих районах Півдня та Сходу нашої держави. У поки що окупованих районах. Дорогі українці! Усі ви відчуваєте, що російська присутність на нашій землі не назавжди. Я знаю це. Україна поверне свою територію, своїх людей. Ми нікого окупантам не залишимо. І всіма засобами працюємо заради того, щоб ця війна завершилася поразкою окупантів.

Узяв сьогодні участь і в засіданні колегії єврокомісарів — вагомої інституції ЄС — на чолі із президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. Крок за кроком ми рухаємося до історичного досягнення у відносинах із Європою — ми працюємо заради того, щоб уже цього року були відкриті переговори про членство України в ЄС.

Є суттєві законодавчі новації, є необхідні кроки в розбудові інституцій.

Окрім очевидного доленосного значення для нас як для держави, початок переговорів із ЄС щодо членства матиме також суттєвий практичний ефект тут і зараз — для всіх наших людей, для наших воїнів. Мотивація — це теж зброя і її також треба перезаряджати. Ми очікуємо цього потужного заряду для української мотивації — готовності з боку ЄС розпочати переговори з Україною, відповідного політичного рішення. Я дякую всім партнерам, які його наближають спільно з нами.

Ще кілька речей.

Сьогодні в Німеччині розпочав роботу черговий українсько-німецький бізнес-форум. Головне — на форумі представлені наша оборонна промисловість, наша енергетика, інфраструктура. Є хороші домовленості, спільні проєкти. Я вдячний і особисто канцлеру Олафу Шольцу, і його урядовій команді, і всьому суспільству Німеччини: наш рівень відносин зараз та дові-ри — між Україною та Німеччиною — справді найвищий за всі роки незалежності.

Готуємо ще одну потужну міжнародну зустріч — зустріч щодо української Формули миру на рівні радників та спеціальних представників.

Скоро вже майже рік, як були представлені пункти Формули миру. І за цей рік зроблено багато — наша Формула миру поступово стає глобальною. Зараз Офіс та МЗС працюють над розширенням кола учасників зустрічі — вже розуміємо, що будуть представлені всі континенти.

Дякую кожному й кожній у світі, хто допомагає Україні наближати справедливий мир!

Я хочу сьогодні ще окремо від-значити Данію — зустрівся з міністром оборони Данії. Обговорили подальшу нашу співпрацю — підготовку нового оборонного пакету підтримки. Кожен день, кожен тиждень ми використовуємо для того, щоб наша держава стала сильнішою.

Слава українським воїнам! Слава всьому нашому народу!

Слава Україні!

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net