Переглядів: 75

Поранені заслуговують більшого

Фінансування лікування кожного пораненого військового має бути збільшено втричі, адже йдеться про здоров’я героїв та героїнь, які захищають незалежність України та відвойовують окуповані російськими загарбниками українські землі, наполягають у «Батьківщині».

Фракція «Батьківщина» у Верховній Раді підготувала законопроєкт №9550, яким передбачено збільшити втричі виділення коштів на лікування поранених у шпиталях, порівняно з фінансуванням лікування цивільних осіб.

Лідерка фракції Юлія Тимошенко обурена, що цей життєво важливий для поранених військових законопроєкт досі не розглянутий ані в комітеті, ані в сесійній залі. На її переконання, держава має зробити максимум можливого для відновлення здоров’я героїв з фронту, а відтак ухвалювати рішення, які свідчать про турботу держави про захисників, а не займатися корупцією.

«Ми вимагаємо у Голови Верховної Ради негайно дати доручення поза регламентом, поза будь-якими термінами негайно розглянути законопроєкт №9550 у профільному медичному комітеті та негайно поставити на голосування. Служіть тим, хто вас сьогодні боронить, а не займайтеся корупцією у Верховній Раді», — заявила Юлія Тимошенко в парламенті.

За її словами, депутати «Батьківщини» вже втомилися дивуватися тому, що в порядку денному є все, крім важливих для людей законів.

«Тут є все: і гральний бізнес під час війни, який зараз підійматимуть до такого рівня, що він вже зовсім податків не платитиме, і боротьба тютюнової мафії за те, щоб більше отримати доходів із власної країни, і дерибан наших стратегічних об’єктів власності. Все, що хочеш! Чого точно нема в цьому порядку денному — це хоча б краплі турботи про тих, хто сьогодні життя віддає за Україну… З цієї трибуни я вже десятий раз повторюю, що у воюючій країні видатки на медицину через НСЗУ для цивільних осіб не можуть бути такими самими, як для поранених військових», — обурено заявила Юлія Тимошенко.

У свою чергу голова Одеської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олег Радковський зазначив, що їхня команда з волонтерською допомогою відвідала сотні госпіталів та медичних закладів, де лікуються поранені військові, і знає про реальний стан речей не на словах: лікарі роблять максимум можливого, але фінансування не вистачає.

«Наша команда з першого дня повномасштабного вторгнення допомагає внутрішнім переселенцям, воїнам ЗСУ та лікарням громад як в Одеській області, так і по всій країні. Ми передали медзакладам десятки тонн ліків, допоміжних засобів і привезли багато необхідного медичного обладнання. Сьогодні вкрай важливо, щоб народні депутати підтримали законопроект №9550, розроблений «Батьківщиною», який передбачає збільшення видатків на медичну допомогу нашим пораненим військовим. Це єдиний підхід, який дозволить зробити для наших поранених все, що може зробити держава у медичних закладах», — наголосив Олег Радковський.

Олександр ЦАРИЧАНСЬКИЙ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua