Переглядів: 274

Зима легкою не буде

ДТЕК «Одеські електромережі» готує свою інфраструктуру до майбутньої зими, яка, за прогнозами експертів, буде складною.

Наші енергетики уже здійснили понад 500 капітальних ремонтів на важливих об’єктах області. Це підвищить надійність електропостачання під час пікових навантажень. Про готовність мереж та енергетичного обладнання регіону до осінньо-зимового періоду йшлося під час виїзної наради міністра енергетики Германа Галущенка за участі голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера та керівників енергокомпаній нашого краю.

Герман Галущенко, який головував на нараді, застеріг, що осінньо-зимовий період 2023–2024 років матиме не менше викликів, ніж той, який ми пережили, і наголосив: «Наступна зима може бути ще складнішою, ніж попередня. Ми очікуємо, що ворог знову намагатиметься прицільно знищувати енергосистему. Одеса минулої зими, можливо, навіть сильніше, ніж інші регіони, відчула, що таке відсутність електропостачання. І наше завдання сьогодні — докласти максимум зусиль, допомагаючи одне одному, аби якнайкраще підготувати Одещину й обласний центр до наступної зими».

Про те, як енергетики регіону готують систему до всіх потенційних випробувань в осінньо-зимовому періоді, що стрімко наближається, на нараді розповів генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор’єв: «За весь час повномасштабного вторгнення ворог пошкодив або повністю зруйнував 81 енергооб’єкт нашої компанії. Там, де це було можливо, ми відремонтувати обладнання до працездатного стану. Щойно завершився попередній опалювальний період, ми одразу почали готуватися до наступного — модернізувати обладнання, ремонтувати лінії та енергооб’єкти, розчищати траси вздовж повітряних ліній електропередачі тощо. Ми не можемо спрогнозувати плани ворога, проте у співпраці з колегами з магістральних мереж робитимемо все можливе, щоб узимку бути зі світлом. У разі виникнення аварій наші 206 аварійно-відновлювальних бригад працюють 24/7, щоб якнайшвидше повертати електроенергію в домівки клієнтів».

Готуючись до майбутньої зими, енергетики ДТЕК «Одеські електромережі» станом на 4 серпня уже відремонтували 516 енергооб’єктів, які живлять житлові мікрорайони, лікарні, школи та інші соціальні заклади й установи в містах і селах області. Ці роботи спрямовані на те, аби у разі нових ворожих обстрілів енергооб’єктів клієнти залишалися зі світлом або, принаймні, якомога швидше відновлювалася його подача. До кінця року компанія планує відремонтувати ще 364 енергетичні об’єкти.

Під час виїзної наради міністр особисто відвідав ключові енергетичні об’єкти області, у тому числі й ті, які обслуговує ДТЕК «Одеські електромережі».

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net