Переглядів: 639

Біль втрат і відчуття перемоги

Щодень наш сусід (хай би йому смоли, та гарячішої) сипле на нашу землю смертоносне залізяччя — де на світі що надибав і що сам склепав, тим і стріляє. Богу дякувати, наші охоронці неба — Протиповітряні сили — навчилися більшість тих «привітів» знищувати, перш ніж вони приземляться і вибухнуть на наших головах.

Але біди ота вся «шахедно»-бомбово-ракетна злива таки завдає. Навіть збитий у повітрі носій вибухівки летить до землі й руйнує (і, на жаль, убиває) там, де падає.

За останні кілька діб ворог цілив по українських регіонах десятками дронів, ракет та бомб (їх кількість годі назвати точно, бо цифри міняються не раз за добу), і хоч не досягнув бажаних цілей, болю і шкоди завдав чимало.

Найбільше смертоносного залізяччя цими днями прямувало на Київ (ну, це якщо не брати до уваги лінію фронту і сусідні з країною-агресоркою області, бо там — безпощадні обстріли). Вкотре дісталося тих «братніх» привітів й Одещині.

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури та Білгород-Дністровської окружної прокуратури, повідомляє пресслужба облпрокуратури, розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.ч. 1, 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, у ніч на 8 травня російські військові, застосовуючи заборонені міжнародним правом засоби ведення війни, завдали ракетних ударів по об’єктах цивільної та туристичної інфраструктури в населених пунктах Одеського та Білгород-Дністровського районів.

Від вибуху ворожої ракети на території складського приміщення продовольчого підприємства в Одеському районі один чоловік загинув та ще двоє отримали поранення. Внаслідок обстрілу та пожежі суттєвих руйнувань зазнала триповерхова складська будівля.

Через ракетні удари по курортних селищах у Білгород-Дністровському районі вщент зруйновано базу відпочинку, а також пошкоджено щонайменше п’ять сусідніх баз і більше двох десятків приватних дачних будинків.

У склад з гуманітарною допомогою, в людські городи, будиночки і господарські будівлі окупант цілив крилатими ракетами Х-22. Для людей — біль і втрати. Для ворога — дуля без маку. Ми його все одно переможемо!

Олег СОКІЛ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net