Переглядів: 431

Новий очільник поліції Одещини

Начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України полковник поліції Сергій Кобець представив особовому складу поліції Одещини тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУ НП в Одеській області - полковника поліції Івана Жука.

— Маю почесне і відповідальне завдання від керівництва Національної поліції довести до вашого відома кадрові рішення. Відсьогодні т.в.о. начальника ГУ НП в Одеській області призначено Жука Івана Васильовича. Він працював у підрозділах апарату Головного управління Нацполіції в Миколаївській області, був очільником кількох керівних посад територіальних підрозділах поліції Миколаївської та Полтавської областей. Дотепер обіймав посаду начальника Солом’янського ра-йонного управління ГУ НП у місті Києві, — зазначив Сергій Кобець.

Новий виконувач обов’язків начальника обласної поліції Іван Жук наголосив на важливості взаємодії та відданості обов’язку всіх підрозділів: «У цей нелегкий для України час я хочу, щоб всі підрозділи поліції Одещини згрупувалися і зробили максимум для того, щоб кожна людина почувалася у безпеці і відчувала, що поруч завжди є поліція, яка прийде на допомогу. Обов’язок кожного поліцейського, від рядового до начальницького складу, — забезпечувати правопорядок і миттєво реагувати на всі звернення громадян».

Присутній на зібранні заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Дмитро Радулов зауважив, що обласна рада, облдержадміністрація та місцеве самоврядування, певна річ, як і всі, об’єднують зусилля для забезпечення безпеки громадян, правопорядку, верховенства права та законності.

На зустрічі також були присутні голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро Швець, керівники силових відомств.

Довідково. Іван Васильович Жук розпочав службу в органах внутрішніх справ у 2003 році дільничним інспектором міліції у Миколаївському міському управлінні УМВС України в Миколаївській області, а в 2018—2020 роках обіймав посаду начальника Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. У 2014-у закінчив Національну академію внутрішніх справ. У 2020—2021 роках — начальник Кременчуцького районного управління поліції ГУ НП в Полтавській області. Із жовтня 2021-го — начальник Солом’янського управління поліції ГУ НП у м. Києві.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net