Переглядів: 399

Нині без УКА — ніяк

Служба кримінального аналізу в правоохоронних органах Одещини з’явилася порівняно недавно — у 2018 році, але без неї сьогодні вже не обходиться жоден слідчо-розшуковий захід.

«Наші співробітники мають можливість використовувати новітні технології, зокрема штучний інтелект, автоматизовані інформаційні та довідкові системи, реєстри і бази даних, а також аналізувати відео- та супутникові знімки в реальному часі. Проведення такої аналітично-розвідувальної та інформаційно-пошукової роботи сприяє розкриттю злочинів», — каже начальник управління кримінального аналізу ГУ НП в Одеській області полковник поліції Олексій Волошко.

До основних функцій управління кримінального аналізу (УКА) входить участь у розкритті злочинів «за гарячим слідом» та розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду або ухиляються від відбування кримінального покарання. Під час проведення органами і підрозділами поліції слідчих дій, оперативно-розшукових і пошукових заходів з метою розшуку, розпізнавання осіб, трупів працівники УКА надають інформацію оперативно-розшукового характеру, яка формується в процесі розшукової роботи. Також працівники УКА проводять аналіз оперативної обстановки, пов’язаної з розшуковою роботою на території обслуговування, здійснюють вивчення чинників, які впливають на її стан, а також вивчають ефективність ужитих заходів з метою прийняття управлінських рішень, раціональної розстановки сил і засобів, їх використання в розшуковій роботі.

Окремо слід зазначити, що особовий склад УКА постійно залучається до участі в розкритті та розслідуванні найрезонансніших, тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. Вони забезпечують аналітичний супровід кримінальних проваджень та оперативно-розшукових справ, які мають суспільний резонанс, забезпечують проведення оперативних, тактичних та стратегічних кримінальних аналізів для визначення тенденцій і закономірностей розвитку злочинності та підвищення ефективності протидії їй.

Новітні підходи в організації протидії злочинності та розкритті правопорушень, які використовують представники підрозділу, дозволяють працювати на випередження і спрямовувати ресурси туди, де вони найнеобхідніші, повідомляє od.npu.gov.ua.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net