Переглядів: 523

«100 причин пишатися, що я — українець!»

Українські освітяни створили навчальну платформу — комп’ютерну гру для школярів про важливі та визначні факти про Україну.

Агресія росії відкрила світу Україну, українців стали ідентифікувати як окрему самостійну націю, а про українське авторство наукових і культурних досягнень, винаходів, відомих музичних творів, картин та страв дізналися в усіх куточках планети. Україна має чим пишатися, а українці змалку мають бути обі-знаними і володіти знаннями та важливими, визначними фактами про країну, завдяки яким можуть відчувати гордість за неї.

Задля сприяння розвитку маленьких українців освітяни з дистанційної школи Unicorn School створили навчальний проєкт «100 причин пишатися тим, що я — українець» — безплатну платформу, побудовану в форматі комп’ютерної гри, що пропонує дітям дізнатися й докладно вивчити сто найважливіших фактів про Україну.

Програма містить відомості з географії, про міста і населення країни, культурну спадщину, внесок нашої країни в європейську цивілізацію, науку та інженерію, промисловість, спорт та про відомих українців.

Аби взяти участь, необхідно зареєструватися на платформі за посиланням https://unicorn.itstep.org/news_3/100-reasons-to-be-proud-that-i-am-ukrainian й почати захопливу подорож. Навчання відбувається в ігровому форматі: кожен учасник матиме власного аватара, який досліджуватиме карту королівства знань, а завдання учасника — «захопити королівство», звісно знаннями. Щоб це зробити, необхідно відкривати міста, кожне з яких містить інформацію про цікавий факт про Україну та кілька випробувань, що мають закріпити знання. За вдале проходження випробувань дитина отримуватиме винагороду: монети та кристали, за допомогою яких зможе «прокачати» свого аватара та позмагатися за звання кращого знавця фактів про Україну. Головне завдання — зібрати всі ачівки, тобто досягнення в кожній категорії, щоб стати кращим знавцем причин пишатися своєю країною.

Упродовж місяця, з 28 лютого до 31 березня, учасники, відкривши карту, змагатимуться між собою у здобутті винагород, а 1 квітня викладацький колектив Unicorn School визначить переможців, на яких чекають цінні призи.

Після місяця змагань платформа продовжуватиме працювати й надалі, тож до вивчення цікавих фактів про Україну завжди можна буде повернутися й освіжити свої знання.

Слід зазначити, що раніше команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School створила перший у світі мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, який дозволяє навчатися навіть під час блекауту, без світла та інтернету, у форматі комп’ютерної гри.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua