Переглядів: 436

Громади працюють на фронт

Мешканці Подільського району не залишаються осторонь потреб наших захисників і постійно їм допомагають. Практично кожна громада час від часу відправляє на передову автомобілі різних марок для пересування та виконання поставлених завдань підрозділами ЗСУ.

От і нещодавно на передову поїхав «Пікап Перемоги» Ford Ranger» — дарунок від ТОВ «Зернятко Південь», де виконавчою директоркою Оксана Бойко. Ще дві машини для фронту спорядили сім’я Пантелієвих з Балти та аграрії Слобідської громади (пікап Nissan). Як правило, відправляють їх завантаженими продуктами, ліками, іншими необхідними на війні речами.

Уже вкотре долучилися до цієї доброчинної справи аграрії Кодимської громади: недавно вони передали авто підрозділу спеціальної розвідки Одеської бригади Національної гвардії України.

Чимало транспортних засобів відправлено на передову з Балти. Так, цими днями до Авдіївки вирушила автівка, яку назвали «Анжеліка». Машину відремонтували, «перевзули». А придбала її для бійців 68-го батальйону сім’я Сіряченків. Разом з автомобілем від військовослужбовця «Маестро», який після поранення проходить реабілітацію, передано новий мотоцикл для снайперів, продукти та інші потрібні речі від міського голови Сергія Мазура і жителів сіл Гербине та Пужайкове.

Майже в кожному населеному пункті північних громад Одещини плетуть захисні сітки, виготовляють окопні свічки, готують домашні страви, м’ясні та рибні консерви, випікають здобні вироби і відправляють бійцям на фронт.

У Подільську на добровільних засадах на повну потужність працює цілий швейний цех, який назвали загоном «Шалені голки». Добровольці-жінки шиють там речі, потрібні захисникам: шапки, балаклави, нашоломники, спальні мішки, тактичні сумки, маскувальні костюми тощо. Коштами й матеріалами забезпечують жителі місцевих громад.

У Сербах Кодимської громади налагодили виготовлення «буржу-йок». Ті ж «буржуйки», а також інші потрібні на фронті металеві речі, як-от скоби, поставили на потік у Загнітковому. Основне підприємство тут — кузня. А до справи, об’є-днавшись, долучилися всі: влада, доброчинці, аграрії, волонтери, місцеві майстри, як теперішні, так і колишні мешканці села. Матеріали й інша допомога надходять і від жителів сусідніх сіл, житлово-комунального підприємства, міської ради. На виробництві працюють 30 осіб, тож загнітківська кузня цілими партіями відправляє на передову свої вироби.

А ще ж у кожній громаді час від часу проводяться благодійні ярмарки, де люди продають власноруч приготовлені страви, а кошти передають на потреби армії.

Віра ТИХОНОВА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com