Переглядів: 759

Поліцейська династія

Іван та Анна Кандаловські — друге покоління поліцейських у родині — пишаються тим, що пішли шляхом тата.

Батько — Іван Кандаловський — ветеран МВС, який 33 роки пропрацював у правоохоронних органах. Половину життя майор міліції присвятив служінню людям і власним прикладом прищепив дітям прагнення захищати права та свободи громадян.

«Ми завжди захоплювалися татом. Він любив свою роботу, розповідав нам багато історій зі служби, вчив добропорядності та законослухняності», — кажуть Іван та Анна.

Іван-молодший навіть не роздумував над вибором професії — після школи одразу вступив до Одеського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ, який пізніше став Одеським державним університетом внутрішніх справ.

«Спочатку я був слідчим у нашому районному відділі поліції, але згодом зрозумів, що хочу більше часу проводити серед людей, допомагати їм особисто, тому став дільничним офі-цером поліції, яким працюю й досі. Щодня охоче спілкуюся із жителями нашої громади, здійснюю профілактичні рейди й відпрацювання, проводжу навчальні бесіди в школах та роз’яснювальну роботу серед населення», — розповідає старший дільничний офіцер поліції Березівського районного відділу поліції Іван Кандаловський.

Кожен житель Березівки знає свого дільничного. Капітана поліції Івана Кандаловського неодноразово нагороджували грамотами і подяками за вагомий внесок у зміцнення правопорядку й громадської безпеки, сумлінне виконання службових обов’язків, запобігання та припинення правопорушень.

Його Сестра Анна завдяки батькові також закохалася в юриспруденцію. Маючи хист до іноземних мов, деякий час, поки навчалася в ОДУВС, працювала перекладачем.

«В університеті я зрозуміла, що моя доля — в правоохоронних органах. Закінчивши навчання, пішла працювати слідчою. Робота мені дуже подобалася, — поринула в неї з головою», — ділиться капітан поліції Анна Кандаловська.

Нині вона очолює режимно-секретний відділ у Березівському райвідділі поліції . А ще — виховує сина, якому теж прищеплює любов до своєї професії. «Він мріє стати спецпризначенцем. Поліцейські для нього — взірець незламного духу та мужності. Тож наша династія правоохоронців цілком може продовжитися у третьо-му поколінні», — з гордістю каже Анна Кандаловська.

Березівський
районний відділ поліції.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net