Переглядів: 816

Із Бахмута — до Вашингтона

У вівторок Президент України Володимир Зеленський побував у Бахмуті на Донеччині, де ведуться найзапекліші бої і де наші воїни ламають усі потуги ворога, спрямовані на захоплення цього міста та подальшу окупацію нашої землі.

Глава держави поспілкувався з військовими, які обороняють Бахмут, відвідав передові позиції однієї з бригад, заслухав доповідь про оперативну обстановку, матеріально-технічне забезпечення і пропозиції щодо подальших дій, а також вручив захисникам нагороди.

Володимир Зеленський наголосив, що він, як і вся Україна, пишається захисниками Бахмута, які своєю хоробрістю доводять, що українці вистоять і свого не віддадуть.

Зі свого боку військовослужбовці вручили Володимирові Зеленському синьо-жовтий стяг із своїми підписами, аби він передав його для Конгресу США (на знімку). Як прокоментував цей жест сам Президент, це і вияв подяки за ту допомогу, яку надає Америка, і натяк, що цього замало — допомоги потрібно більше.

До речі, вже наступного дня Володимир Зелен-ський вирушив у перший з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну міжнародний візит — саме до США.

У традиційному вечірньому зверненні до нації глава держави сказав:

«Повернувся з Донеччини, з нашої Бахмутської фортеці. Був там сьогодні, щоб підтримати наших бійців, вручити державні нагороди, подякувати їм. Усім нашим героям — тим, хто обороняє там не лише Бахмут, і не лише наш Донбас, а й усю Україну. Маємо це розуміти — абсолютно всі.

Знаєте, на шляху до передової я проїхав сьогодні і Сло-в’янськ, Краматорськ, Дружківку, Костянтинівку... Міста, села з ними поруч, які зараз буквально виборюють життя. Життя для всіх нас — для всіх українців і для всього українського, ба більше — для всього й усіх, хто береже в собі людяність.

Подивіться, який у росії наступ, що вона лишає там, куди заносить свій прапор. Випалену землю, знищене життя... Біль, руїни й могили — це так званий «русский мир». Саме це зупиняють наші герої.

Саме це вони виганяють з України, крок за кроком повертаючи життя на нашу землю, куди ступили окупанти. І щоб цей рух був, щоб був наш кордон, щоб ми повертали український прапор містам і селам на півдні і сході нашої держави, є Бахмут, є фортеця, є наші героїчні оборонці.

Кожен день, який вони вистояли там, кожен удар, який вони витримали там, кожна атака, яку вони відбили, і кожна контратака, яку вони здійснили, — це життя для України.

Я дякую всім нашим воїнам, які захищають #фортецюбахмут! Дякую всім мамам і татам, дружинам і дітям наших героїв, які рятують Україну саме там! І я прошу всіх наших людей: де б ви не були, будь ласка, підтримуйте українських героїв, які тримаються проти найжорст-кіших атак окупантів, проти найбільш божевільних російських ударів...

Підтримуйте наш Бахмут — пошматований, але нескорений — і його захисників.

Ми будемо робити все можливе й неможливе, очікуване й неочікуване, щоб у наших героїв було все необхідне для перемог. Для тих результатів, яких очікують усі українці. Яких очікують усі наші міста й села на лінії фронту...

Цей тиждень надзвичайно важливий для України — для того, щоб пройти цю зиму і наступний рік. Щоб здобути необхідну підтримку і щоб український прапор нарешті запанував на всіх ділянках нашого з вами кордону — кордону України.

Наші бійці дали мені сьогодні наш прапор і попросили передати його тим, чиї рішення дуже важливі для України, для всіх наших воїнів. Обов’язково ми це зробимо. Ми обов’язково вистоїмо. Обов’язково здобудемо для України необхідну підтримку!»

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net