Переглядів: 1057

Юлія ТИМОШЕНКО: «Нам треба вистояти. Ми мусимо перемогти!»

Під час свого дводенного перебування на Одещині народна депутатка України, лідерка партії «Батьківщина» дала пресконференцію, цікавість до якої виявили десятки представників місцевих засобів масової інформації. Теми, порушені під час заходу, — актуальні, які стосуються, найперше, життя людей.

За словами лідерки «Бать-ківщини», після масованих ракетних ворожих атак по енергетичній інфраструктурі України особливо на часі розгортання пунктів обігріву по всій країні. Політик зазначила, що її команда вже розпочала активну роботу щодо організації таких пунктів зі спеціальними наметами, буржуйками та автономними генераторами у громадах.

«Я вже відвідала перший пункт обігріву в Одеській області, який облаштувала наша команда на чолі з Олегом Радковським. Це спеціально облаштований великий намет, де можна зігрітися, отримати гарячі напої та їжу, зарядити гаджети. Там стоїть буржуйка, яка дає багато тепла, а також потужний генератор. Ми мусимо бути готові до найважчих наслідків від ударів ворога по нашій енергосистемі», — зазначила Юлія Тимошенко.

Під час пресконференції лідерка «Батьківщини» торкнулася надважливого питання забезпечення житлом людей, які у вихорі воєнних дій втратили свої домівки. Вона розповіла, що разом із головою парторганізації області Олегом Радковським та керівником «Батьківщини» в Одесі Михайлом Поживановим відвідала виробничі цехи підприємства Parametriq, що виготовляє швидкозбірні будинки.

Власник цього підприємства Микита Лук’янчук зауважив, що таке житло екологічно безпечне та автономне: «Можна встановити один будинок, можна зібрати одно- чи двоповерховий гуртожиток, як ми вже зробили у Львові. Головна їх перевага — це мобільність та автономність, потрібно лише підключити комунікації — і житло готове до заселення».

Отож, усі можливості для того, щоб мобілізувати сили та ресурси і в цьому напрямку, маємо.

За словами колишньої очільниці уряду, слід готуватися до можливих наступних масованих ракетних ударів ворога, адже на фоні невдач на фронті росія цілеспрямовано хоче залишити українців взимку без систем життєзабезпечення — світла, води, газу і тепла. Вона наголосила, що такими діями ворог хоче зламати українців і змусити Україну піти на перемовини.

«Вони всіма способами примушують нас до переговорного процесу і до припинення вогню. Якщо це зробити, це дасть їм шанс і час забезпечити свої війська, відновитися і підготувати новий мобілізаційний резерв. Їм потрібна ця пауза. Тому ми не маємо права іти на це. Умови, які пропонує агресор для миру, є абсолютно неприйнятними. Це дорога до того, що через кілька років почнеться нова війна. Тому нам, попри все треба, вистояти і пережити цей важкий період, щоб перемогти», — наголосила Юлія Тимошенко.

Відтак голова партії «Батьківщина» запропонувала план порятунку вітчизняної енергетики. «Ситуація, яка склалася сьогодні із забезпеченням країни електроенергією, теплом, водою — комплексна, вона не має «кнопки», яку можна натиснути для миттєвого вирішення. Тому, як двічі прем’єр-міністр України, я хочу запропонувати комплексний план дій задля порятунку вітчизняної енергетики», — зазначила Юлія Тимошенко.

Щодо запропонованого плану порятунку енергетики, то в ньому, зокрема, передбачені такі дії: перерозподіл систем ППО задля захисту максимальної кількості об’єктів енергетичної інфраструктури; консолідація фінансових ресурсів держави, включаючи частину золотовалютного резерву, задля закупівлі необхідних систем ППО; мобілізація будівельних компаній, цементних заводів та створення спеціальної програми для закриття бетонними спорудами вразливих трансфор-маторних підстанцій; отримання електроенергії з Євросоюзу через систему аварійної допомоги, що передбачається документами єдиного енергетичного товариства, членом якого Україна стала 16 березня цього року; видача людям безпосередньо через ОСББ колективних або індивідуальних безвідсоткових довгострокових кредитів для придбання індивідуальних генеруючих потужностей; затвердження державної програми масового виробництва необхідних потужностей для альтернативного живлення; виділення необхідних субвенцій місцевим органам самоврядування для будівництва пунктів обігріву.

«У нас сьогодні надскладна енергетична ситуація, але нам треба шукати альтернативні варіанти, аби бути готовими для будь-яких тяжких викликів. Нам треба вистояти. Ніхто у світі сьогодні не може назвати українців слабкими, адже ми сильні, ми мужні, ми стійкі!» — підкреслила Юлія Тимошенко.

За її словами, в такий трагічний для України час варто створити уряд національної єдності, бо зараз не час для політичних протистоянь. Нам потрібно зосередитися на тому, щоб відбити атаку ворога і перемогти в цій війні.

«Абсолютно хибне твердження, що Україна не хоче миру. Україна та українці більше за всіх на цій планеті хочуть миру на своїй землі, але те, що нам пропонують, — це не розмова про мир. Це підготовка до остаточного етапу захоплення всієї України. Наша позиція ду-же проста: підіть з нашої землі услід за крейсером «москва», виведіть свої війська, виплатіть усі збитки і залиште нас у спокої. Вони не запропонують нам справжнього миру, вони запропонують нову дорогу до війни. Тому ми мусимо тільки перемагати!» — заявила політик.

«Увесь світ добре розуміє сенс і зміст російсько-української війни, те, що путін хоче знищити лідерство Заходу, пов-ністю змінити світовий порядок з демократії вільного світу на диктат, коли міжнародне право нічого не варте», — зауважила Юлія Тимошенко, висловивши переконання, що народи вільних країн, підтримуючи нашу державу, не допустять цього.

Найближчими днями, поділилася з учасниками пресконференції Юлія Тимошенко, Європарламент ухвалить резолюцію щодо визнання росії країною-спонсором тероризму. Вона базуватиметься на прийнятому рі-шенні Європейської народної партії з правками «Батьківщини»: «Ми, «Батьківщина», не припиняємо на міжнародному рівні просувати ідею визнання рф країною-спонсором тероризму. І така ж резолюція, яка була прийнята на Асамблеї ЄНП, із майже 100-відсотковою гарантією буде прийнята Європейським парламентом».

Яна Стасіна
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net