Переглядів: 896

Готуючись до мирної весни

Упродовж осені ДТЕК «Одеські електромережі» встановить у нашій області щонайменше 30 лелечих гнізд на електричних опорах у рамках еколого-просвітницького проєкту #Лелеченьки.

Щоб привернути увагу суспільства до захисту лелек та збереження довкілля, компанія, уже традиційно, долучатиме до цієї ініціативи лідерів думок та небайдужих жителів Одещини. Зауважимо, що проєкт #Лелеченьки відповідає Цілям сталого розвитку ООН (№15 «Захист екосистем суші»).

«ДТЕК продовжує розвивати інфраструктуру електромереж, використовуючи сучасні цифрові технології та спираючись на принципи сталого розвитку. В цьому році у рамках проєкту #Лелеченьки ми укріпимо 30 платформ на електричних опорах, де лелеки звили гнізда, щоб вони витримували будь-яку негоду. Відтак птахи надалі будуть убезпечені від втрати своїх осель чи враження струмом, а клієнти компанії — від аварійних відключень світла... Загалом за останні два роки ми вже укріпили 145 гнізд і захистили щонайменше 725 птахів. Ми впевнені, що наступного року вже під мирним небом України лелеки повернуться в свої безпечні домівки, аби створити сім’ї та вивести пташенят», — наголошують у компанії.

«Мені дуже приємно бути частиною великого та світлого еколого-просвітницького проєкту #Лелеченьки. Його головна мета — незважаючи на виклики війни, захистити і зберегти популяцію білого лелеки. Разом з усією командою нашого благодійного фонду ми піклуватимемося про гніздо, яке допомогли укріпити, й обов’язково провідаємо лелек навесні. Я вірю, що в наступному році птахи повернуться вже під мирне небо України та принесуть із собою спокій на нашу землю», — зауважила Тетяна Черевата, керівниця БФ імені Олександра Жолобова.

Варто нагадати, що минулого року іменні платформи встановлювали Наталія Делієва, голова ГО «Асоціація жінок України «Дія», директорка БО «Перший благодійний театральний фонд», Сергій Курочкін, керівник одеського відділення Української спільноти з охорони птахів, та Павло Буланович, директор департаменту екології і природних ресурсів Одеської ОДА.

Слід також додати, що цьогоріч проєкт #Лелеченьки переміг у міжнародному PR-конкурсі IPRA. ДТЕК «Мережі» стала єдиною компанією-переможницею з України, а сама ініціатива отримала спеціальний приз за внесок у досягнення Цілей сталого розвитку ООН.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua