Переглядів: 553

Удари по інфраструктурі

У перші травневі дні рашисти активізували ракетні обстріли України. 2 і 3 травня неодноразово вили сирени й на Одещині. На жаль, не всі ракети, націлені на наш край, вдалося знищити Повітряним силам.

Так, 2 травня ворог утретє поцілив у міст через Дністровський лиман, який має стратегічне значення для транспортного зв’язку з півднем нашої області.

Того ж дня трагедія сталася в Одесі: ракета вцілила у житлову будівлю. 15-річний хлопчина, який намагався попередити стареньких сусідів про тривогу і не сховався в укриття, загинув. Отримала поранення неповнолітня дівчина, яку доставили в лікарню.

Вечір 3 травня скував у тривозі всю Україну. Командування Повітряних сил ЗСУ повідомило таке:

«Стратегічні бомбардувальники росії Ту-95 або ж Ту-160 завдали ракетного удару із Каспійського регіону. Орієнтовно випущено 18 ракет, які влучили по об’єктах інфраструктури Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Вінницької, Київської та Закарпатської областей. З інших засобів завдано ракетних ударів по Одеській та Донецькій областях.

За попередніми даними, за добу 3 травня протиповітряною обороною Повітряних сил та Сухопутних військ збито щонайменше 8 крилатих ракет (дані уточнюються). Також є відомості про ураження 7 безпілотників та однієї авіаційної ракети. Окупанти бережуть свої літаки та вертольоти, тому не входять у контрольований Збройними силами України повітряний простір».

За даними Оперативного командування «Південь», першу атаку на Одещину трьома ракетами протиповітряна оборона відбила, знищивши їх. Але потім ворог вдарив удруге. Від вибухів здригнувся Арциз. Дві ракети поцілили в об’єкти інфраструктури. Постраждалих, на щастя, нема.

На Дніпропетровщині, Кіровоградщині, Закарпатті (туди, до речі, ракета долетіла вперше) і в самому Львові, якому дісталося найбільше, рашисти знищили низку об’єктів інфраструктури, через що десятки потягів вибилися із графіків в очікуванні відновлення руху залізницею.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 50 грн.
  • на 3 місяці — 150 грн.
  • на 6 місяців — 300 грн.
  • на 12 місяців — 600 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua