Переглядів: 420

Надійніший тил — ближча перемога

Самостійність і цілісність нашої держави українські воїни сьогодні мужньо виборюють у боях з російськими загарбниками на передовій, а в тилу люди самовіддано працюють у режимі «все для фронту, все для перемоги».

По всій Любашівщині та Зеленогірщині організовані центри зі збирання гуманітарної допомоги для захисників та постраждалих від вторгнення агресора. Такі пункти діють у кожному старостинстві. Жителі нашого краю масово несуть туди речі та продукти.

Міні-консервні заводи запрацювали на території Ясенівського старостинства, у Любашівці та в інших селах, де справжні патріоти виготовляють м’ясну консервацію для наших військових і підрозділів територіальної оборони.

Одними з перших долучилися наші фермерські господарства. За словами депутата По-дільської районної ради Сергія Паровика, аграрії, як і в 2014-у, знову жертвують значні кошти на оборону нашої держави. Закупили і доправили на пере-дову чотири джипи, тонни продовольства.

У Зеленогірській громаді в режимі «24/7» працює на під-тримку продовольчої безпеки фермерське господарство «Гранат».

Ініціативна молодь селища Любашівка закупила необхідні компоненти і виготовила для місцевого підрозділу тероборони «коктейлі Молотова» для знищення ворожої техніки, плете маскувальні сітки.

Сьогодні кожен допомагає фронту, як вміє та може. Зокрема, завдяки волонтерам Анатолію і Дмитру Артеменкам велика партія медичного обладнання та медикаментів надійшла до Любашівської лікарні інтенсивного лікування, де поранені на передовій солдати отримують невідкладну допомогу перед відправкою у військові шпиталі.

Найнеобхідніше з Арчепитівки у Любашівку особисто перевозили на ав-тівці головний лікар Дмитро Фомін зі своїм заступником Ігорем Кузьківим.

— Низький уклін родині Артеменків та їхньому другові з-за кордону Євгенові Бистраю за волонтерську діяльність, особлива подяка Ivan Machuzhak, завдяки якому ця допомога, така необхідна сьогодні, в цю лиху годину, була зібрана та відправлена до нас! Це апарати ШВЛ, медичні аспіратори, перев’язувальний матеріал, шприци, системи для інфузії, витратні анестезіологічні, хірургічні, терапевтичні, лабораторні, дезінфекційні, гігієнічні засоби та матеріали, — розповів головлікар Дмитро Фомін.

Юрій ФЕДОРЧУК.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net