Переглядів: 552

Зеленогірський тренер

У Зеленогірському вже п’ять років працює секція дзюдо і самбо. Майже сотня хлопчиків і дівчаток із селища та навколишніх сіл опановують тут бойові мистецтва під керівництвом досвідченого тренера Володимира Ліскового — переселенця з Донбасу.

З початком бойових дій на Сході чоловікові разом з дружиною довелося покинути рідний дім і переїхати до Києва. Попервах торгував на ринку, потім запропонували роботу тренера в одній зі шкіл на Одещині. Так потрапив на Любашівщину.

— Я — уродженець Краматорська. Три роки мешкав у Донецьку, до цього працював у Слов’янському педінституті. На жаль, війна все перекреслила. Коли був збитий пасажирський літак Боїнг-777, ми остаточно вирішили виїхати з окупованої ворогом території. Пізніше дізналися, що під обстріли потрапили автовокзал і мікроавтобус з пасажирами. Працюючи на Донеччині, я підготував сім майстрів спорту міжнародного класу і двох чемпіонів світу. Переконаний, що серед моїх зеленогірських вихованців також зростають чемпіони, — розповів Володимир Дмитрович.

З-поміж найперспективніших тренер назвав учасника першості України в Кароліно-Бугазі та срібного призера Всеукра-їнської першості серед сільських дітей у Ворохті Олега Долгокерова, бронзового призера Владислава Піддубного, неодноразового призера престижних турнірів Романа Піддубного, срібну призерку Аліну Чоботарьову, учасників першості України в Херсоні та інших змагань Мирослава Вербицького і Діану Козаченко.

— Тішить, що учні, які тренуються лише півтора-два роки, вже демонструють непогані спортивні результати, — зауважив мій співрозмовник. — Варто відзначити, що крокувати сільській дітворі до перемог допомагають небайдужі до виховання молодого покоління люди. Це – Анатолій Артеменко, Сер-гій Паровик, Олег Вовчок і Геннадій Казачонок. Велику підтримку в організації змагань і поїздок надає президент федерації самбо Одеської області Вахід Мілієвич Сабіров.

Приємно додати, що депутат Подільської районної ради Сергій Паровик ініціював запровадження премій для обдарованих дітей, і напередодні Нового року з-поміж інших юних талан-тів по тисячі гривень отримали найкращі юніори Зеленогірської територіальної громади.

Уже цьогоріч вихованці Володимира Ліскового порадували тренера і меценатів новими здобутками. Так, 16 січня на першості області з самбо, яка проходила в Одесі, чемпіонські титули у своїх вагових категоріях вибороли Діана Козаченко і Мирослав Вербицький, а Владислав Піддубний та Аліна Чеботорьова здобули «бронзу». 23 січня на першості області з самбо у Саврані змагалися юніори 2008 – 2011 років народження. У напруженій боротьбі срібну медаль завоювала перспективна спортсменка Христина Бондаренко, а Максим Кучак, Роман Піддубний, Денис Чеботарьов та Іван Войченко стали бронзовими призерами турніру.

— Приємно, коли Володимир Дмитрович телефонує з чергового турніру і ділиться досягненнями своїх підопічних. Наші юні спортсмени здобули чимало перемог на обласному та національному рівнях. І це за з якихось п’ять років плідної роботи тренера, — наголосив депутат Подільської райради Сергій Паровик.

Спортивна секція дзюдо і самбо для дітей безкоштовна. На думку благодійників, юнь повинна всебічно розвиватися, займаючись фізкультурою і спортом, а влада на місцях – невпинно дбати про виховання здорового молодого покоління.

Юрій ФЕДОРЧУК.
Подільський район.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua