Переглядів: 487

На благо всієї громади

3 січня відзначив свій 70-річний ювілей голова ТОВ «Тилігул», депутат Любашівської селищної ради Володимир Григорович Патрікан.

Уродженець села Гвоздавка, хлібороб з діда-прадіда, він, самовіддано працюючи на землі, свої сили й наснагу віддає рідній Любашівщині. Саме завдяки професійним якостям і людяності Володимир Григорович є одним із заслужених, авторитетних керівників нашого краю. Це засвідчують красномовні факти: досвідчений сільгоспвиробник беззмінно очолює потужне господарство і п’ять скликань поспіль обирався депутатом районної ради. А довіра людей — це сьогодні, мабуть, найголовніше.

Як і кожен сільський хлопчина, Володимир Патрікан змалку привчений виконувати будь-яку селянську роботу: порати худобу, вирощувати городину, майструвати. І не дивно, що після закінчення школи влаштувався у тоді знаменитий колгосп у Зеленогірському. Після трьох років служби на флоті повернувся в рідне село із мрією-бажанням стати агрономом. Закінчивши Одеський сільськогосподарський інститут, з безцінним, як сам каже, дипломом і пристойним багажем агрономічних знань у 1978-у прийшов працювати в колгосп «Москва». У трудах-турботах промайнули дев’ять років, й селяни обирали вже досвідченого фахівця своїм головою.

Відтоді минуло довгих 35 літ, але наш ювіляр ні за чим і ні про що не шкодує, хоча разом з колективом довелося пережити не найкращі часи. Це, зокрема, розпаювання й поступове реформування колгоспу-мільйонера «Москва» у товариство з обмеженою відповідальністю «Тилігул». На превеликий жаль, на цьому тернистому шляху не обійшлося без втрат. Керівник навіть мусив боротися за існування господарства з рейдерами від влади, але всупереч усьо-му таки зберіг його цілісність.

З упевненістю можна сказати, що Володимир Григорович Патрікан не байдужий до долі земляків і своєю наполегливою працею робить вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Маловасилівського старостинства, продовжує дбати про покращення рівня життя людей. Невпинну турботу проявляє, зокрема, про вихованців Великовасилівської ЗОШ І — ІІ ступенів, дошкільнят, працівників культури, пенсіонерів.

Свого часу завдяки керівникові господарства і депутатові, на території сільради було прокладено більше 20 кілометрів доріг, збудовано міст через річку Тилігул, газифіковано село тощо. І нині, дбаючи про збільшення обсягів виробництва продукції та подальший розвиток підрозділів свого господарства, Володимир Григорович не забуває про підтримку соціальної сфери, спорту та культури всієї громади.

Юрій ФЕДОРЧУК.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net