Переглядів: 432

Час для подяки

Сьогодні ви тримаєте в руках останнє число «Чорноморки» за 2021 рік. Дякуємо за те, що читали, а отже й підтримували українське слово.

Особливо ж подяка тим, хто своїми посильними внесками, разовими чи й регулярними, долучився до випуску газети, переказавши кошти на редакційний рахунок чи оформивши передплату для малозабезпечених сімей, бібліотек, інтернатних закладів, військових частин. Ось вони, сучасні Чикаленки, чия відданість українській справі сягає не лише глибини душі, а й глибини кишені: Євген Акимович, Арсенія Велика, Микола Веселовський, Олексій Волович, Анатолій Глущак, Ганна Головата, Ольга Гольд, Василь Дяченко, Світлана Завальна, Любов Ісаєнко, Микола Коваль, Віктор Медвєдєв, Галина Могильницька, Володимир Павліченко, Микола Пасічник, Ярослав Прокопишин, Ганна Рудик, Віктор Чеголя, Софія Шеренгова, Олександр Школьний. Дякуємо всім, і нехай добро віддасться кожному сторицею.

У ці грудневі дні колектив «Чорноморських новин» вшановує пам’ять видатного українця Святослава Йосиповича Караванського (24.12.1920 — 17.12.2016). Мовознавця, поета, перекладача, публіциста, правозахисника, справжнього Лицаря духу, який за любов до України і Свободи відбув у радянських концтаборах понад 30 років. Живучи в еміграції, він до останнього подиху допомагав розбудовувати вільну й демократичну Українську державу, наснажуючи своїм полум’яним словом інших, зо-крема і нас, журналістів «Чорноморки», в якій свого часу, в короткий період між ув’язненнями, працював, а в останні роки, аж до відходу у вічність, багато друкувався. Кожен його допис — то думки-поради мудрого державотворця, який поклав на вівтар служіння Україні все своє життя, то заклик до боротьби зі злом, що загрожує зі сходу («Росія — це фашистська держава, подібна до ІІІ Райху Гітлера») і руйнує зсередини (режим Януковича, «п’ята колона»). Як людина дії Караванський одразу ж став на захист нашої газети, яку намагалися знищити місцеві апологети «Новоросії» й організував у діаспорі збір коштів на підтримку укра-їнського видання в Одесі. Завдяки цій допомозі, більшу частину якої складали особисті внески Святослава Йосиповича, і доброчинним пожертвам наших читачів, власне, й вдалося зберегти в ту лиху годину незалежний часопис. Великою мірою і в теперішній, украй складний для газети, рік «Чорноморка» вижила завдяки завбачливій турботі про укра-їнське слово на Одещині світлої пам’яті Святослава Караванського і його однодумців, нині сущих.

Окрема подяка тим нашим шановним авторам, які, знаючи про фінансову скруту редакції, публікуються на шпальтах «ЧН» безгонорарно, по суті, на волонтерських засадах. Це, передусім, наші колеги-журналісти Роман Кракалія, Лариса Булло, Діана Мудра, Іван Рафальський, Ярослава Різникова, Віра Тихонова, Майя Фідчунова, Юрій Федорчук, Петро Хаджі-Іван, краєзнавці Василь Вельможко та Антон Гриськов, мистецтвознавець Володимир Кудлач, науковці Анатолій Стьопін, Валерій Швець, письменниці і письменники Надія Мовчан-Карпусь, Олекса Різників, Валентина Сидорук, Юрій Сисін, Ірина Тома, Дмитро Шупта, Геннадій Щипківський та багато інших.

Низький уклін усім!

Радісних свят!

До зустрічі в новому році!

Колектив
«Чорноморських новин».
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net