Переглядів: 582

Із Вифлеємським вогнем і вогником у серцях

Перед початком сесії Одеської обласної ради, що відбулася 17 грудня, представники скаутської організації «Пласт» принесли у залу благодатний Вифлеєм-ський вогонь і передали його голові облради.

«За традицією, наприкінці року українські скаути передають Вифлеємський вогонь у різні куточки України, приносять його у церкви, лікарні та державні установи. Отримуючи цей вогонь, слід пам’ятати, що він є символом добра, миру, злагоди та любові до людей. Тож нехай Вифлеємський вогонь надихає всіх вас, шановні депутати, на мудрі рішення, добрі справи й дарує різдвяну радість», — з такими словами звернулися пластуни до обранців нашої обласної громади.

Як відомо, організація «Пласт» існує в Україні вже понад сто років, а в 2019-у на визнання заслуг пластового руху та для його державної підтримки був схвалений окремий закон.

«Пластівська» тема знайшла продовження в ініціативі депутатів фракції «Батьківщина», а саме у пропозиції створення у Курісівській громаді комунального підприємства «Морський пластовий центр» Одеської обласної ради».

«Такі пластові центри вже діють у п’яти областях — Київській, Житомирській, Рівненській, Тернопільській та Івано-Франківській, а також готуються до створення у Харківській та Полтавській, — наголосив один з ініціаторів, депутат цієї фракції Сергій Митрофанський. — Тепер пластовий центр буде й на Одещині. І це буде перший центр, збудований на березі лиману – нашого, Тилігульського, що дозволить значно урізноманітнити перелік спортивних та громадських заходів, які надаватимуть дітям і підліткам, у чиїх серцях горить незгасний вогник любові до Вітчизни».

Щороку Міністерство молоді та спорту України, а також міжнародні донори інвестують у загальнонаціональні молодіжні проєкти близько 300 мільйонів гривень. Відтак, на переконання першого заступника голови облради, керівника фракції «Батьківщина» Олега Радковського: «Морський пластовий центр» зможе залучати значну частину цих коштів в нашу область: як безпосередньо на діяльність центру, так і опосередковано — створюючи самостійно та в партнерстві з об’-єднаними територіальними

громадами проєкти, націлені на підтримку та залучення молоді Одещини до суспільного життя країни». Фінансування створення «Морського пластового центру», за словами Олега Радковського, відбуватиметься за кошти місцевого та центрального бюджетів.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua