Переглядів: 551

Її життя — служіння людям

На 85-у році життя перестало битися серце шановної та поважної людини, педагога Галини Анатоліївни Могильницької, яка за період своєї трудової діяльності зробила вагомий внесок у розвиток освіти Одещини.

Галина Анатоліївна народилася 8 травня 1937 року в спадкоємно-педагогічній родині в Одесі. Закінчила філологічний факультет Одеського державного універси-тету ім. І.І.Мечникова. Працювала за призначенням у Балтському педагогічному училищі на посаді викладача україн-ської мови та літератури. Із 1970-го по 1980-й — методист районного методкабінету та інспектор шкіл Кривоозерського райвідділу народної освіти Миколаївської області, а з 1980-го — учитель української і російської мов та літератур, органі-затор позакласної і позашкільної роботи, заступник директора з навчально-виховної роботи Кривоозерської середньої школи №1.

Із січня 1998 року працювала на посаді старшого викладача Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, з 2018-го по грудень 2020-го — в Одеській академії неперервної освіти Одеської обласної ради. Широка ерудиція, глибокі фахові та методичні знання забезпечили їй пошану, вдячність слухачів курсів підвищення кваліфікації та авторитет серед працівників закладу.

Галина Анатоліївна — автор численних публікацій у журналі «Наша школа» та всеукраїнських фахових виданнях «Дивослово», «Українська мова і література в школі», «Українська мова і література в школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах», а також багатьох матеріалів на допомогу учителю-словеснику, що вийшли окремими виданнями.

Галина Могильницька — талановита письменниця, авторка історичної ліро-епічної поеми «Рогніда», полемічної книги «Літос» та чотирьох поетичних збірок.

За сумлінну працю неодноразово відзначалася органами державної влади та місцевого самоврядування, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України та нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Важко знайти слова розради, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть у пам’яті людській!

У наших спогадах Галина Анатоліївна назавжди залишиться надійним другом, доброзичливою колегою, професіоналом своєї справи. Все її життя — безкорисливе служіння людям.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині покійної. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Вічна світла пам’ять нашій колезі.

Адміністрація і трудовий колектив КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net