Переглядів: 405

Чемпіонський спаринг з доброславцями

Того дня у боксерській залі Доброславської дитячо-юнацької спортивної школи було напрочуд людно і гамірно. Тут зібралися вихованці відділення боксу, його тренерський склад, чисельні шанувальники шкіряної рукавички селища та інших населених пунктів Доброславської об’єднаної територіальної громади на зустріч з вельми поважним гостем — новим чемпіоном світу з боксу у категорії до 71 кг, майстром спорту міжнародного класу Юрієм Захарєєвим. 19-річний земляк із Білгорода-Дністровського не так давно на світовій першості, що проходила у сербській столиці Белграді, у фінальному двобої переміг росіянина Вадима Мусаєва.

Варто згадати, що у 2006 — 2011 роках чемпіонським титулом володів ще один представник цього міста, а нині відомий у світі боксер-професіонал Василь Ломаченко. Однак із 2017-го й до нинішньої осені Україна не мала чемпіонів світу серед боксерів-аматорів. Й ось на рингу засяяла нова зірка — молодого та обдарованого Юрія Захарєєва.

Його спортивна біографія досить проста. Свого часу чотирирічного малюка із села Андріївки, що на Білгород-Дністровщині батьки записали в секцію боксу місцевої філії районної ДЮСШ, де на посаді тренера працював нині вже заслужений тренер спорту України Ігор Юрескул, який і вивів Юрія в чемпіони України, а згодом і світу.

Першим на велелюдному заході взяв слово директор Доброславської ДЮСШ Віталій Мірза, який представив присутнім поважного гостя, розповів про його спортивний шлях і побажав йому нових досягнень на вітчизняних та міжнародних аренах.

На зустрічі зі своїми прихильниками Юрій Захарєєв коротко розповів про себе, родину, досягнуті результати, насичене спортивне життя, участь у різноманітних змаганнях, продемонстрував здобуті нагороди та окремі елементи боксерської майстерності. Він побажав вихованцям школи багато працювати над собою, не боятися труднощів, невдач і завжди рівнятися на іменитих спортсменів країни та світу, бо тільки так можна досягти заповітної мети.

На згадку про зустріч з чемпіоном світу юні боксери мали нагоду отримати його автограф, зокрема, й написаний на шкіряних рукавичках, та сфотографуватися з ним.

Слід зазначити, що приїзд Юрія Захарєєва до Доброславської ДЮСШ був не випадковим. Уже близько двох десятків років відділення боксу цього спортивного закладу за досягнутими здобутками посідає першу сходинку в області. Тут у різні роки гартували свою міць чимало відомих боксерів. Серед них — чемпіон світу серед студентів Валерій Харламов, срібний призер чемпіонату Європи Дмитро Докіцан, неодноразовий чемпіон України Микита Погожий, чемпіони країни Максим Шестаков, Володимир Перегіняк, Софія Цепотан та інші. Тож Доброславщина також має ким гордитися.

Іван РАФАЛЬСЬКИЙ.
смт Доброслав.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua