Переглядів: 222

Передплачуйте! Читайте! Вигравайте!

Шанувальниця «Чорноморки» Ганна Головата стала переможницею серед передлатників України

Одеситка Ганна Йосипівна Головата взяла участь в акції АТ «Укрпошта» «Я люблю передплату». Відповідно до умов акції той, хто на друге півріччя 2021-го передплатить періодичних видань на найбільшу суму, отримує суперприз — електровелосипед. Фортуна була прихильною до одеситки.

Ні! Фортуна тут ні до чого. Перемога Ганни Йосипівни — закономірність. За її словами, вона завжди цікавилася суспільно-полі-тичним життям і саме газети та журнали давали їй підстави для роздумів. А після того, як змінила професію економіста на посаду завідувачки шкільної бібліотеки (одеська школа №79), змінилися і її фахові інтереси. Захопилася україністикою: почала активно вивчати історію України, україн-ську літературу. І відповідно до цих інтересів почала перед-плачувати такі видання, як «Чорноморські новини», «Незборима нація», «Слово просвіти», «Україн-ське слово», «День», «Літературна Україна», «Дивослово», «Шкільна бібліотека» та інші.

Ганна Йосипівна часто робить вирізки з газет та журналів, складає з них спеціальні тематичні добірки і використовує при підготовці різних заходів у бібліотеці, знайомлячи з ними своїх колег та учнів. Докладає чимало зусиль для того, аби утвердити українську мову в її правах. У цих уподобаннях пані Головату підтримує її родина — троє дітей, четверо онуків.

Найулюбленіші видання Ганни Йосипівни — «Чорноморські новини» та «Незборима нація».

— Ці газети, — каже, — допомагають нам стати свідомими громадянами, повертають нас до істинної історії, пропагують імена патріотів України. Я б назвала працю цих редакцій подвижницькою.

— А хто з авторів «Чорноморки» вам найбільше до вподоби? — питаю її.

Відповідає, не замислюючись:

— Леонід Заславський, Роман Кракалія, Геннадій Щипківський…

— Мене дуже обурило те, — продовжує розмову Ганна Йосипівна, — що обласна влада, ще коли головою ОДА був Матвійчук, перестала допомагати матеріально єдиній українській газеті Одещини. І це в той час, коли інформаційні простори заполонив Інтернет!

До речі, саме відтоді Ганна Йосипівна допомагає «Чорноморці» матеріально, і не тільки передплатою, а й посильними внесками на видання газети (за що їй доземний уклін. — Прим. «ЧН»).

Щодо ж до конкурсу «Укрпошти», то, за словами пані Головатої, перемога для неї була неспо-діванкою. Подарунок їй вручили на Головпоштамті, що на Садовій, 10, із щирими побажаннями від директора департаменту поштових послуг АТ «Укр-пошта» Сергія Гречка та керівника Одеської дирекції «Укрпошти» Сергія Дрозда.

Чи користуватиметься красунчиком-велосипедом Ганна Йосипівна?

— Навіть не сумніваюся! — запевняє її син Михайло. — Ми завжди підтримуємо активність мами. Намагаємося, щоб вона більше ходила до моря. Стане в нагоді й велосипед.

До речі, акції від «Укрпошти» проводяться для передплатників постійно. Тож звертаємося до наших читачів: передплачуйте періодику, передплачуйте «Чорноморку»!

…І вигравайте призи!

Лариса БУЛЛО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net