Переглядів: 202

Момент істини

Юлія Тимошенко разом із депутатами«Батьківщини», аграріями, фермерами, громадськими діячами та профспілками передали до Центральної виборчої комісії повний пакет документів, необхідних для реєстрації ініціативної групи, яка збиратиме три мільйони підписів за референдум на захист землі.

На брифінгу біля ЦВК лідерка «Батьківщина» зазначила, що її команда зробила усе необхідне, щоб запобігти злочину — розпродажу сільськогосподарської землі: «Ми разом підготували пакет документів, які треба надати ЦВК за законом про референдум. Майже 11 тисяч людей, що складають ініціативну групу, яка хоче організувати референдум на захист землі, написали відповідні заяви, надали свої паспортні дані, поставили підписи, і сьогодні пакунки з цими документами передані до Центрвиборчкому».

За словами Юлії Тимошенко, згідно із законом у членів ЦВК є 10 днів для того, щоб дати дозвіл розпочати збір підписів для організації референдуму проти розпродажу землі.

«Через десять днів ми дізнаємося, чи підтримує Президент України народовладдя, чи ні. Ми всі добре знаємо, що більшість у ЦВК підконтрольна президентові. І за законом, який ухвалили «слуги народу», не народ вирішуватиме, чи проводити референдум проти продажу чорноземів, а президент і ЦВК, яку він повністю контролює», — зауважила голова партії.

Саме тому Юлія Тимошенко публічно звернулася до Володимира Зеленського з проханням не тиснути на членів ЦВК під час голосування щодо проведення референдуму та сприяти таким чином волевиявленню громадян.

«Я хочу звернутися до президента з проханням, щоб він став на бік народу, щоб він підтримав Україну й українців, а не великі агрохолдинги та їх інтерес прибрати до рук 72% території України — всю нашу родючу землю. Я вірю, що президент, обіцяючи у своїй передвиборній програмі, що тільки народ на референдумі визначатиме найважливіші питання розвитку країни, виконає це зобов’язання. Тільки від його команди залежатиме, чи проведе країна волевиявлення, чи ні», — переконана лідерка «Батьківщини».

Політик зазначила, що, за всіма соціологічними дослідженнями, абсолютна більшість українців проти продажу землі, тому президент має довести — він за людей чи проти.

«Момент істини настане дуже скоро, але наша команда — разом з усією Україною. Ми не зупинимося, не здамося, ми не дозволимо скоїти злочин проти України і будемо боротися всіма можливими способами», — наголосила Юлія Тимошенко.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net