Переглядів: 348

На стадіон – за щепленням

30 травня в Одесі стартувала масова вакцинацію від COVID-19: впродовж дня щеплення препаратом CoronаVac отримали 377 містян, які попередньо записалися через електронний сервіс «Дія» і були запрошені на конкретний час, щоб не утворювалися черги.

Так на стадіоні Національного університету «Одеська юридична академія» (Фонтанська дорога, 23-а) розпочав роботу перший у нас вакцинальний центр (на знімку). Подібні пілотні центри відкрилися також у Києві і Львові.

Вакцинацію у нас проводили медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, які пройшли відповідні навчання на національному рівні.

Для зручності людей та оптимальної організації процесу стадіон, де проходила вакцинація, завчасно поділили на кілька зон. У першій з них лікарі попередньо консультували пацієнтів, щоб виявити можливі протипоказання до щеплення. Запрошені заповнювали анкети з інформованою згодою на вакцинацію, а  медичні реєстратори вносили дані в електронну систему. Після щеплення пацієнти певний час перебували в окремій зоні під наглядом медиків для контролю стану їхнього здоров’я. Випадки побічних реакцій та ускладнень не зареєстровані.

Для максимального захисту від COVID-19 необхідно введення двох доз вакцини. Всіх пацієнтів, які отримали щеплення, запросять на ревакцинацію згідно з графіком, після чого вони отримають документ про вакцинацію міжнародного зразка.

«Щеплення значно знижує ризик інфікування COVID-19, запобігає важкому перебігу хвороби і, що найважливіше, можливим ускладненням. Закликаємо всіх одеситів пройти вакцинацію від COVID-19 для якнайшвидшого створення колективного імунітету, що дозволить запобігти подальшого поширення захворюваності», – закликала директорка департаменту охорони здоров’я Одеської міськради Олена Якименко.

У найближчі суботу та неділю планується відкриття ще трьох пунктів масової вакцинації на території торгових центрів у Приморському, Суворовському та Київському районах, де щодня передбачається щеплювати 200–300 осіб.

Записатися на щеплення від COVID-19 можуть всі охочі через державний портал «Дія», мо-більний додаток «Дія» або за номером телефону реєстратури свого Центру первинної медико-санітарної допомоги чи сімейного лікаря.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net