Переглядів: 766

Владі час схаменутися

Україна відзначила річницю вже другого «зеленого» прем’єра. Черговий рік повної некомпетентності в управлінні країною, свідомої антисоціальної політики, зубожіння українців і розвалу економіки, провалу в боротьбі з коронавірусом. Річниця цинічних корупційних «схем» влади на людському горі. Ось головний підсумок спільної діяльності нинішнього Кабміну, «зеленої» монокоаліції у ВР і президента. Про це пише на своїй сторінці у Facebook політолог Дмитро Корнійчук.

Найцинічніше, додає експерт, що влада з чесними очима продовжує розповідати: в країні все добре. І тарифи нібито знижуються, і ціни на продукти не збільшуються, і зарплати-пенсії підвищуються, і вакцини від коронавірусу повно, й економіка зростає. Людям, загнаним за межу бідності, «чорне» називають «білим». Цілковитий театр абсурду. Українці остаточно переконалися: на «зелену» владу надії нема. Більше того, в перспективі — тільки продовження епохи бідності.

Єдиний політик, який бореться за соціальний захист українців, за порятунок економіки країни, — це двічі прем’єр-міністр і лідер опозиції Юлія Тимошенко, вважає політолог.

Саме Тимошенко намагається змусити Раду провести спеціальне засідання, де проголосувати за законопроєкт «Батьківщини» про продаж населенню газу українського видобутку, що дозволить знизити тарифи до трьох гривень за куб. Крім того, «Батьківщина» домоглася створення тимчасової слідчої комісії ВР, яка на всю країну показала корупційні схеми із завищеними тарифами в «Наф-тогазі».

Саме Тимошенко вимагає заборонити імпорт електроенергії з Росії і прибрати корупційні схеми на енергоринку. А це дасть можливість навіть не порушувати питання підвищення тарифів на електроенергію для населення.

Саме Тимошенко постійно добивається збільшення пенсій, зарплат, соціальних виплат, показуючи реальні можливості знайти джерела наповнення бюджету для цих важливих цілей. Адже в українців зараз ледве вистачає грошей навіть на їжу. Такого в країні ще ніколи не було.

До речі, Тимошенко постійно попереджала, що влада провалює як питання закупівлі якісної світової вакцини, так і її вітчизняне виробництво.

По суті, Тимошенко — це єдиний у країні топ-політик, яка говорить від імені людей, озвучує проблеми простих людей і захищає їхні інтереси в парламенті. Й українці це прекрасно бачать, тому у неї постійно зростає рейтинг довіри.

Таким чином, Кабмін Шмигаля цілком прогнозовано за рік не впорався з жодним із завдань в інтересах людей. Прем’єр та його уряд мають майже нульовий рейтинг довіри. Одночасно постійно катастрофічно падають і рейтинги президента, безпосередньо відповідального за склад уже другого антисоціального Кабміну і всі його дії. А відтак і зріють протестні настрої серед українців, яких поставили на межу виживання.

Чим же зайнята у цей час влада? Думає, як замість зниження тарифів на газ для людей прийняти ще кілька лобістських законів для грального бізнесу.

Владі пора схаменутися, повністю поміняти вектор, передусім соціальної політики, і залучити до управління країною справжніх антикризових менеджерів-державників рівня Тимошенко, які знають, як за лічені місяці поліпшити життя людей і зупинити падіння економіки. Часу залишається дедалі менше.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net