Переглядів: 918

Подарунок на Святвечір

Напередодні Різдва у читальній залі Центральної міської бібліотеки iм. Івана Франка відбулася презентація «Книги мудрості» кандидата філософських наук, доцента Євгена Акимовича.

Подія ця стала знаковою і для автора, і для читачів: для Євгена Олександровича це вже п’ятнадцята за ліком книжка, а одесити зможуть прочитати новодрук не лише у центральній бібліотеці, а й в усіх філіалах, бо редакційно-видавнича фірма «Прес-кур’єр» видала 100 примірників за кошти Українського культурного фонду за програмою «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Під час презентації відбулася передача «Книги мудрості» бібліотекам міста.

Читачі «Чорноморки» вже мали нагоду ознайомитися з уривками «Книги мудрості», у якій Євген Акимович зібрав найкращі, з його точки зору, афоризми та вислови Стародавнього Світу, Середньо-віччя, Ренесансу, Нового часу та ХХ сторіччя. Це видання дає унікальну можливість кожному долучитися до безмежних багатств світової культури, що є необхідною умовою не лише освіченості людини, а й основою її морального і громадянського рівня. Такі знання кожен із нас по крихті збирає все життя, а ця книга пропонує уже дібрані й систематизовані перлини мудрості, що дає змогу краще пізнати довколишній світ, стисло та образно передати свої почуття, оцінки найскладніших подій і явищ.

«Я намагаюся познайомити читачів з мудрими думками видатних людей, тому що ці чудові вислови є концентрованою мудрістю та найкоротшим шляхом до глибинного пізнання цього складного та вкрай суперечливого світу, до свободи людини — найвищої цінності гідних особистостей… Освічений народ — це вільний народ. Саме громадянське суспільство (організований народ, вільні люди, які не залежать від державного апарату) визначає долю України. Саме громадянське суспільство (добробати, волонтери) першим у 2014-у зупинило московську навалу. Тепер в Україні влада вже змушена дослухатися до потужного громадянського суспільства, яке звужує коридор можливостей для її непрофесійних чи й нечесних дій. Я щасливий, що дожив до цього часу, коли організоване суспільство може суттєво впливати на суспільні процеси, на подальшу долю України», — пише автор у передмові до читача.

 Є у книжці розділ «Роздуми про життя», у якому автор відверто, немов оголює перед читачами свої розмірковування і погляди, подаючи у хронологічній послідовності свій своєрідний щоденник думок. І не важливо, чи це його особисті вислови, чи прочитане і почуте. Головне — саме це його схвилювало того дня, і він вирішив це занотувати до свого блокнота.

 Учасники презентації наголошували, що сьогодні Україні особливо потрібні розумні, мислячі молоді люди, які будуть мудро розбудовувати нашу країну. Таких людей не виховає Фейсбук чи Інстаграм. Щоб стати мудрим, треба читати розумні книжки, до яких, безперечно, належать і твори філософа Євгена Акимовича.

   Висиль ДАНИЛЕНКО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net