Переглядів: 809

Оксана ЛИНІВ: «Кожна сходинка — новий рівень відповідальності»

Оксана Линів, українська диригентка, яка з 2008-го по 2013 рік працювала в Одеському національному театрі опери та балету, отримала престижну музичну премію Oper! Award як найкращий диригент 2020-го.

Нагорода заснована оперним журналом Oper! Das Magazin. Нею у двадцяти різних номінаціях відзначають музичні колективи, постановки, театральних художників та окремих діячів культури.

На запитання відомого музичного журналіста Німеччини Мануеля Бруга: «Що для Вас значить цей приз?», Оксана відповіла:

— Це була для мене велика несподіванка та велика честь, за яку я дуже вдячна. Я з України і часто думаю про те, з чого я починала і де є зараз. Це дає мені ще більше почуття відповідальності, бо я розумію, що походжу із зовсім іншого середовища.

Працювати в Німеччині, країні, де класична музика надзвичайно розвинута й існує багато чудових оркестрів та оперних театрів, означає кожною постановкою та кожним концертом підтверджувати свою позицію. Але не тільки. До прикладу, в Україні класична музика має поки що зовсім не той статус, як би я того хотіла, і тому зараз я радію бути для своєї країни символом світового успіху в класиці, маючи таким чином змогу піднести статус важливості класичної музики на рівні держави. І навіть ця відзнака зараз є свідченням того, що за кожним моїм виступом уважно стежать, тож, як я часто кажу в інтерв’ю: кожна така нова сходинка в кар’єрі означає новий рівень відповідальності.

Шановне журі відзначило постановку опери Бели Бартока «Замок герцога Синя Борода» у Баварській державній опері.

У вересні цього року Оксана Линів стала першою в історії жінкою, яка диригувала на знаменитому Байройтському фестивалі опери.

Пані Оксана працювала у найпрестижніших театрах світу, в тому числі у Лісеа у Барселоні та Віденській опері.

Бажаємо їй досягати нових вершин!

Ольга ФІЛІППОВА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

050-55-44-203, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 050-55-44-203
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net