Переглядів: 791

Доброславські майстри шкіряної рукавички

Попри труднощі сьогодення, вітчизняний бокс нині переживає черговий підйом. Свідченням цього є те, що українські спортсмени завойовують багато європейських та світових титулів.

Тримаються на висоті й молоді боксери Доброславської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Вже не перший рік знаковою фігурою серед них є Володимир Перегіняк. Він народився 1998 року тут, у Доброславі (тоді Комінтернівському), у великій родині, де виховуються семеро дітей. Найстаршому сповнилося 24 роки, наймолодшому — лише два. Володимир — середульший.

Батько, Петро Іванович, священник місцевого храму Святої великомучениці Варвари, і мати, Галина Володимирівна, працівниця управління соціального захисту населення Лиманської райдержадміністрації, додавали й додають багато сил і душевної теплоти, щоб у сім’ї панували міцні, доброзичливі стосунки між дорослими та дітьми. У таких батьків зазвичай діти зростають чемними, талановитими.

Володимир — вихованець відділення боксу вже згаданої ДЮСШ, самовіддано працюючи над удосконаленням бійцівської майстерності, досяг, як на свій вік, високих спортивних результатів. Він — призер і чемпіон багатьох першостей області серед юніорів, багаторазовий призер чемпіонатів України, учасник та призер міжнародних турнірів. Скажімо, у статусі члена збірної команди Одещини здобув перше місце в матчевій зустрічі з боксерами шведської столиці Стокгольма.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту нашому талановитому землякові була присуджена щорічна премія Одеської обласної ради. Ця винагорода стала для хлопця моральним стимулом для нових успіхів на рингу. За плечима доброславського володаря шкіряної рукавички — набуті фахові знання в Республіканському вищому училищі фізичної культури в Києві. Він є членом збірної команди України з боксу.

Був успішним для Володимира Перегіняка і нинішній рік: він отримав звання кандидата в майстри спорту і став чемпіоном Одеської області вже серед дорослих боксерів, так званої еліти.

Хтозна, можливо, Володимир виборов би й «золото» на чемпіонаті України, якби змагання, як планувалося, пройшли в перших числах листопада і не були скасовані через погіршення показників із захворюванням на коронавірус. Утім, як би там не було, але, переконаний, у майбутньому саме за такими, як Перегіняк, — спортивна слава України.

Ну і, звісно, щирих слів подяки заслуговують наставники молодого боксера — тренер-викладач, майстер спорту з боксу Дмитро Леонідович Уржумцев і старший тренер, викладач відділення боксу ДЮСШ Михайло Володимирович Сарженюк.

Доречно нагадати, що відділення боксу Доброславської дитячо-юнацької спортивної школи впродовж двох останніх десятиліть, зокрема й нинішнього року, за досягнутими показниками впевнено посідає перше місце на Одещині. Це справжня регіональна кузня з підготовки майстрів шкіряної рукавички, які домагаються високих результатів не лише на обласних і республіканських, а й на міжнародних змаганнях.

Іван РАФАЛЬСЬКИЙ.
смт Доброслав.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua