Переглядів: 2922

Кого ми обрали?

Ось уже три тижні промайнуло, як в Україні відбулися місцеві вибори, а їх остаточних результатів ще й досі нема. Списки тих, хто офіційно – Центральною виборчою комісією – названий переможцем у змаганнях за посаду міського/селищного/сільського голови об’єднаних територіальних громад Одещини, «ЧН» публікували у номерах за 7 і 12 листопада.

Сьогодні пропонуємо вашій увазі склад новобраної Одеської міської ради.

Постараємося також опублікувати відомості про всіх обранців до районних рад (не по кожній з них уже є 100-відсоткові дані на сайті ЦВК) і, звісно ж, до обласної. Вони визначатимуть наше життя в наступні п’ять років, а відтак, вважаємо, всіх треба знати поіменно. І не забувати, що вони обіцяли до 25 жовтня, та контролювати, що робитимуть, поклавши до кишені мандат.

До Одеської міської ради обрано 64 депутати. Від «Довіряй ділам» – 20 (31,25%); «Опозиційної платформи – За життя» – 18 (28,13%); «Європейської солідарності» – 10 (15,63%); «Слуги народу» – 10 (15,63%); «Партії Шарія» – 6 (9,38%).

Труханов Геннадій Леонідович — народився 17.01.1965 р., освіта вища, безпартійний, Одеська міська рада, голова, місце проживання: м. Одеса;

Шумахер Юрій Борисович — 30.09.1973 р., вища, член партії «Довіряй ділам», ТОВ «Ростдорстрой», заступник директора, місце проживання: м. Одеса;

Кірєєв Володимир Анатолійович — 02.08.1958 р., вища, член партії «Довіряй ділам», самозайнята особа, місце проживання: м. Одеса;

Танцюра Дмитро Миколайович — 08.12.1978 р., вища, член партії «Довіряй ділам», ТОВ «Д.І.М.-Груп», директор, місце проживання: м. Одеса;

Бриндак Олег Борисович — 19.01.1973 р., вища, член партії «Довіряй ділам», виконком Одеської міської ради, радник міського голови, місце проживання: м. Одеса;

Нікогосян Левон Рубенович — 10.08.1977 р., вища, член партії «Довіряй ділам», КП «Одесфарм», директор, місце проживання: м. Одеса;

Терновський Андрій Юрійович — 12.02.1972 р., вища, член партії «Довіряй ділам», ТОВ «Мебтекс», директор з розвитку та інвестицій, місце проживання: м. Одеса;

Етнарович Олег Володимирович — 13.10.1974 р., вища, член партії «Довіряй ділам», ТОВ «Академія спорту», директор, місце проживання: м. Одеса;

Іваницький Олександр Валеріанович — 01.10.1975 р., вища, безпартійний, ТОВ «Чорноморський рибний порт», заступник виконавчого директора з інвестицій та розвитку інфраструктури, місце проживання: м. Одеса;

Шеремет Олександр Геннадійович — 03.12.1976 р., вища, член партії «Довіряй ділам», ТОВ «Барбус», президент, місце проживання: м. Одеса;

Осауленко Світлана Вікторівна — 11.01.1984 р., вища, безпартійна, Національний університет «Одеська юридична академія», професор кафедри конституційного права, місце проживання: м. Одеса;

Кісловський Андрій В’ячеславович — 23.10.1978 р., вища, безпартійний, самозайнята особа, місце проживання: м. Одеса;

Антонішак Оксана Степанівна — 20.11.1978 р., вища, безпартійна, ТОВ «Бона Менте», директорка, місце проживання: м. Одеса;

Ієремія Василь Володимирович — 16.06.1976 р., вища, безпартійний, самозайнята особа, місце проживання: м. Одеса;

Варавва Людмила Анатоліївна — 05.08.1968 р., вища, член партії «Довіряй ділам», самозайнята особа, місце проживання: м. Одеса;

Плаксій Тетяна Василівна — 17.08.1984 р., вища, член партії «Довіряй ділам», комітет мікрорайону «Суворовський» у м. Одеса, керівник, місце проживання: м. Одеса;

Матвєєв Олександр Вікторович — 11.01.1971 р., професійно-технічна, член партії «Довіряй ділам», самозайнята особа, місце проживання: с. Лиманка, Овідіопольський р-н.;

Страшний Сергій Анатолійович — 10.04.1978 р., вища, безпартійний, БФ «Ера добра», виконавчий директор, місце проживання: м. Одеса;

Куценко Ірина Ігорівна —  25.10.1985 р., вища, член партії «Довіряй ділам», ГО «Українська федерація таїландського боксу «Муейтай», юрисконсульт, місце проживання: с. Мізікевича, Овідіопольський р-н.;

Лозовенко Марина Костянтинівна — 18.11.1978 р., вища, член партії «Довіряй ділам», ТОВ «Будівельно-виробнича компанія «Пик-Строй»; ТОВ «Дорікум»; ТОВ «Інвестиційно-виробнича компанія «Автомагістраль»; ТОВ «ДРСУ-КОМ», директор, місце проживання: м. Одеса;

Обухов Петро Геннадійович — 10.07.1984 р., вища, член партії «Європейська солідарність», ТОВ «Таксі Бонд», директор, місце проживання: м. Одеса;

Большедворова Анастасія Олександрівна — 19.10.1989 р., вища, член партії «Європейська солідарність», ТОВ «Телерадіокомпанія «Моя Одеса», журналіст, місце проживання: с. Нова Долина, Одеський р-н.;

Терещук Вадим Сергійович — 06.10.1977 р., вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Звягін Олег Сергійович — 07.07.1985 р., вища, член партії «Європейська солідарність», ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Мандриченко Жанна Василівна — 14.12.1978 р., вища, член партії «Європейська солідарність», Національний університет «Одеська юридична академія», доцент, місце проживання: м. Одеса;

Потапський Олексій Юрійович — 24.07.1981 р., вища, член партії «Європейська солідарність», виконком Одеської міської ради, секретар, місце проживання: м. Одеса;

Попова Світлана Леонідівна — 19.01.1972 р., вища, член партії «Європейська солідарність», ТОВ «Міська охоронна служба», юрист, місце проживання: м. Одеса;

Стась Едуард Павлович — 04.06.1975 р., вища, член партії «Європейська солідарність», ПАТ «Страхова компанія «Теком», генеральний директор, місце проживання: м. Одеса;

Ройтбурд Олександр Анатолійович — 14.10.1961 р., вища, безпартійний, КУ «Одеський художній музей», директор, місце проживання: м. Одеса;

Вагапов Андрій Володимирович — 21.02.1982 р., загальна середня, член партії «Європейська солідарність», тимчасово не працює, місце проживання: м. Одеса;

Скорик Микола Леонідович — 27.11.1972 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», Верховна рада України IX скликання, народний депутат України, місце проживання: м. Одеса;

Узунов Сергій Опанасович — 01.06.1987 р., вища, безпартійний, ТОВ БК «УКРБУДІНВЕСТ», директор, місце проживання: м. Ізмаїл, Ізмаїльський р-н.;

Батраков Ігор Валентинович — 01.11.1985 р., вища, безпартійний, ТОВ «СПАРТА ГРУП», директор, місце проживання: м. Миколаїв, Микалаївський р-н, Миколаївська обл.;

Баранський Віктор Сергійович — 07.05.1985 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ТОВ «Екотехнолоджі», директор, місце проживання: м. Одеса;

Едельман Олександр Володимирович — 06.02.1974 р., вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Єремиця Олексій Миколайович — 05.04.1979 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Таланова Анна Вікторівна — 22.05.1997 р., вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Одеса;

Корнієнко Володимир Олександрович — 03.06.1987 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Вододюк Олена Сергіївна — 28.05.1977 р., вища, безпартійна, ТОВ «ТРК «Клуб ТВ», комер-ційний директор, місце проживання: м. Одеса;

Гіганов Богдан Вікторович — 25.11.1983 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Абрамов Олександр Андрійович — 02.07.1992 р., вища, безпартійний, ТОВ «Соціальна полік-лініка», директор, місце проживання: м. Одеса;

Саутьонков Віталій Миколайович — 09.09.1981 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ТОВ «СТС »Шиппінг», директор, місце проживання: м. Одеса;

Кучук Михайло Ілліч — 10.02.1958 р., вища, безпартійний, ПАТ «БУДГІДРАВЛІКА», генеральний директор, місце проживання: м. Одеса;

Сеник Роман Віталійович — 04.08.1989 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ТОВ «Посейдон компані», директор з розвитку бізнесу, місце проживання: м. Одеса;

Чігідін Валерій Вікторович — 03.07.1996 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Авдєєв Олександр Робертович — 23.10.1986 р., вища, безпартійний, управління Державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, начальник, місце проживання: м. Одеса;

Леонідова Лілія Василівна — 08.03.1976 р., вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Одеса;

Карпенчук Михайло Юрійович — 17.02.1987 р., вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Нагаткін Олексій Олегович — 21.06.1987 р., вища, член «Партії Шарія», ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Шабанова Ганна Сергіївна — 06.03.1974 р., вища, безпартійна, ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Фрейман Ілля Андрійович — 29.07.1991 р., вища, безпартійний, ТОВ «ТРК «Південна хвиля-ТВ», головний режисер, місце проживання: м. Одеса;

Іванов Володимир Олегович — 13.07.1981 р., вища, безпартійний, ТОВ «ТРК «Південна хвиля-ТВ», генеральний директор, місце проживання: м. Одеса;

Семчук Іван Михайлович — 15.05.1984 р., вища, безпартійний, ТОВ «СПАРТА ГРУП», охоронець, місце проживання: с. Шерове, Березівський р-н.;

Зефнер Олена Юріївна — 22.09.1980 р., вища, безпартійна, ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Філімонов Олег Миколайович — 26.02.1952 р., вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м. Одеса;

Асауленко Олексій Володимирович — 11.07.1977 р., вища, безпартійний, телерадіокомпанія «Третій цифровий», керівник проєктів та програм, місце проживання: м. Одеса;

Ковальчук Олександра Володимирівна — 27.10.1984 р., вища, безпартійна, КУ «Одеський художній музей», заступниця директора, місце проживання: м. Одеса;

Коробкова Олена Анатоліївна — 01.11.1981 р., вища, безпартійна, Незалежна асоціація банків України, виконавчий директор, місце проживання: м. Одеса;

Данилюк Сергій Леонтійович — 30.10.1989 р., вища, безпартійний, ГО «Наші Черемушки», голова, місце проживання: с. Монаші, Білгород-Дністровський р-н.;

Коваль Ігор Миколайович — 27.02.1955 р., вища, безпартійний, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, ректор, місце проживання: м. Одеса;

Квасніцька Ольга Олексіївна — 10.01.1975 р., вища, безпартійна, Національний університет «Одеська юридична академія», доцент, місце проживання: м. Одеса;

Жукова Наталія Олександрівна — 05.05.1979 р., загальна середня, безпартійна, ДУ «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» у місті Києві, спортсмен-інструктор, місце проживання: м. Одеса;

Мороховський Вадим Вікторович — 22.06.1971 р., вища, безпартійний, ПАТ «БАНК «ВОСТОК», голова правління, місце проживання: м. Одеса;

Рибак Дар’я Андріївна — 21.02.1991 р., вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Крижанівка, Лиманський р-н.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 50 грн.
  • на 3 місяці — 150 грн.
  • на 6 місяців — 300 грн.
  • на 12 місяців — 600 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net