Переглядів: 379

З понеділка — за парти

Із понеділка, 2 листопада, школи Одеси відновлять роботу в звичайному режимі, повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, підкресливши, що наш обласний центр віднесений до «помаранчевої» зони поширення COVID-19, а відтак і батьки, і вчителі та учні мають неухильно дотримуватися всіх карантинних обмежень.

А ще очільниця відомства закликала батьків бути відповідальними і максимально чесними щодо стану здоров’я школярів: «Класні керівники зателефонують батькам і запитають, чи є дитина здоровою. Ми дуже просимо повідомити правильні дані. І йдеться про абсолютно всі вірусні захворювання».

Вона також повідомила, що на карантин класи закриватимуть «точково», тоді, коли занедужає понад 20% учнів. І запевнила: до закладів освіти передали додаткові протиепідемічні засоби захисту, а тому батькам не потрібно робити «ніяких додаткових матеріальних вкладень».

Посадовець нагадала, що батьки, за бажанням, навіть якщо для цього нема показань лікарів, можуть записати дітей до дистанційної школи, яка працює в Одесі. За її словами, наразі дистанційно навчаються 320 учнів.

Слід зауважити, що, з урахуванням поширення COVID-19, відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 30 жовтня, вся Одещина потрапила до «червоної» та «помаранчевої» зон. Жодного міста чи району не залишилося навіть у «жовтій», не кажучи вже про «зелену» зони.

Так, до найтривожнішої — «червоної» — потрапили міста Біляївка, Ізмаїл та Теплодар, а також (за старим адмінподілом) Балтський, Березівський, Іванівський, Лиманський, Овідіопольський, Поділь-ський, Савранський, Саратський та Татарбунарський райони. До «помаранчевої» — міста Одеса, Балта, Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Подільськ та Южне, Ананьївський, Арцизький, Білгород-Дністровський, Біляївський, Болградський, Великомихайлівський, Захарівський, Ізмаїльський, Кілійський, Кодимський, Любашівський, Миколаїв-ський, Окнянський, Ренійський, Роздільнянський, Тарутинський та Ширяївський райони.

Будьте обачними! Бережіть себе, не нехтуйте правилами безпеки, адже поширення COVID-19 набуває загрозливих темпів. На ранок п’ятниці в Україні встановлені нові антирекорди: за добу діагноз «інфікований» поставлено 8312 особам, померло від коронавірусної хвороби 173 людини. На Одещині виявили 423 нових випадки інфікувань.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net