Переглядів: 388

Одеська юнь підкорила Париж

На відкритому міжнародному інтернаціональному фестивалі-конкурсі «La France rеunit les talents 2020» (Париж, Франція) юні талановиті одесити показали блискучі результати і привезли десять золотих медалей, десять переможних кубків і звання Абсолютного переможця — Гран-прі! Давайте познайомимося ближче з нашими зірочками.

Анастасія Кормич — учениця Одеської школи мистецтв №4, навчається у талановитого педагога Вероніки Олександрівни Кошелевої. У свої 12 років дівчинка вже багато чого досягла: підкорила сцени міжнародних вокальних конкурсів в Італії, Франції, Польщі, Болгарії, двічі брала участь у благодійному проєкті «Дует із зіркою», має звання «талановитий вокаліст», «гордість України» і навіть знімається в кіно.

Аліна Губська — учениця дитячої школи мистецтв №6 м. Одеси. Юна зірочка займається у досвідченого педагога Людмили Борисівни Пономаренко. Аліна — лауреатка першого ступеня багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів, гарно ма-лює, грає на фортепіано, гітарі, тан-цює. Мріє відкрити свій ресторанний бізнес.

В’ячеслав Івко — учень Одеської школи мистецтв. Його педагог Людмила Борисівна Москаленко прищепила хлопцеві любов до музики й навчає віртуозній грі на фортепіано. Завдяки наполегливості та старанності В’ячеслав здобув перші премії на багатьох міжнародних конкурсах не тільки в Україні, а й у Болгарії, Італії, Франції. А ще він малює, пише музику, створює комп’ютерні ігри, займається моделінгом, захоплюється великим тенісом і мріє зіграти на великій сцені твори Моцарта.

Домінік Яковлев, навчаючись у третьому класі спеціалізованої англійської школи, грає на фортепіано, обожнює співати і складати мелодії на улюбленому інструменті, відвідує спортивну секцію з карате в клубі «Тигреня». І в спорті також займає призові місця. Мріє продовжити династію капітанів далекого плавання.

Євген Біб — талановитий і багатогранний юний одесит: займається грою на фортепіано, вокалом, карате, знає всі країни і столиці світу, цікавиться традиціями і культурами різних народів, грає в шахи й шашки, захоплюється вивченням павуків, змій та акул.

Єгор Мироненко — талановитий, музично обдарований хлопець: співає, віртуозно імпровізує на фортепіано, грає на кларнеті, є лауреатом міжнародних конкурсів, бере активну участь у всіх концертах класу і школи, а також займається плаванням і є старанним учнем художньої школи ім. К. Костанді.

Даніела Фарид — учасниця проєкту «Дует із зіркою», володарка звання «Юний талант одеського регіону 2020», багаторазова переможниця міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Мріє стати відомою співачкою й успішним гримером.

Карина Кардаш — різнобічно обдарована юнка: співає, танцює, малює, грає на фортепіано і синтезаторі, вивчає англійську, німецьку та корейську мови, має понад 300 нагород у різних видах творчості, а з Франції привезла звання абсолютного переможця — Гран-прі в номінації «Музичний жанр, синтезатор» та перше місце в номінації «Академічний вокал». Навчає Карину грі на синтезаторі педагог вищої категорії, директор ДШМ №11 Дмитро Дмитрович Фролов.

За свої вокальні досягнення Єгор, Домінік, Євген, Карина і Даніела вдячні педагогові вищої категорії, здобувачці кафедри теоретичної та прикладної культурології ОНМА ім. А.В. Нежданової, завідувачці вокального відділення Одеської мистецької школи №3 Олені Володимирівні Яценко.

Діти отримали фірмове привітання від директора кондитерської фабрики ТОВ «Комбінат Плюс» Сергія Івановича Полшкова — смачний персональний торт з вітальним написом.

Побажаємо юним талантам нашого міста та їхнім педагогам впевнено йти до мети й досягти найбільших висот у творчості!

Леся СТЕПОВА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net