Переглядів: 529

Християнський університет — це більше, ніж добра освіта

Багато ВНЗ завершили приймальну кампанію, а Християнський гуманітарно-економічний відкритий університет продовжує її. Абітурієнтів приваблює і вартість навчання. Порівняно з іншими одеськими вишами, у нас вона відчутно нижча.

І ще одна важлива відмінність — вступ без ЗНО, на основі тестування та співбесіди. Це особливо цікавить тих, хто досить давно здобув середню освіту.

Ми також надаємо можливість навчатися паралельно в рамках однієї програми в Європейському ВПЗ-партнері ХГЕУ за помірну плату і після закінчення двох вишів отримати три дипломи: християнського університету, польської вищої школи та диплом міжнародного зразка.

Наша мета — готувати не тільки високопрофесійних фахівців, а й людей моральних, які сповідують біблійні істини та загальнолюдські цінності.

У нас немає хабарів за іспити та заліки. ХГЕУ — територія без куріння, наркоманії, лихослів’я, з дуже доброзичливою атмосферою. Цьому служить й університетський етичний кодекс.

У назві університету є слово «християнський», але ми приймаємо не тільки віруючих: ХГЕУ аж ніяк не духовний навчальний заклад. При цьому тут здобувають освіту багато християн різних конфесій і діє університетська євангельська церква. Християнство — духовно-моральний компонент. Він передбачає впровадження біблійних принципів у повсякденне життя.

Наш університет був створений у 1997 році за унікальною концепцією духовно-світської освіти. Тобто, світської освіти на основі християнського світогляду. Прообрази ХГЕУ — перші християнські університети, які почали створюватися з ХІ століття: Болонський, Оксфордський, Празький, Гарвардський, Прінстонський, Єльський.

Про вектор нашого розвитку свідчить те, що ХГЕУ акредитований Міжнародною радою з вищої освіти, штаб-квартира якої у Швейцарії, він є членом співдружності європейських університетів, Євро-Азійської акредитаційної асоціації. Одне слово, у нас, крім українських, багато партнерських зв’язків за кордоном. Наш виш одним із перших в країні приєднався до відомої Болонської декларації (Італія).

Ми готуємо фахівців за напрямками, які актуальні сьогодні і будуть затребувані завтра. На гуманітарному факультеті у нас діють відділення психології, журналістики, профілактики та зміцнення здоров’я. У рамках факультету економіки та управління готуємо фахівців з менеджменту туризму, туризму середземноморських країн. На факультеті романо-германської філології — викладачів іноземних мов та перекладачів. Звичайно ж, є і теологічний факультет. Детальну інформацію можна знайти на нашому сайті — http://www.hgeou.com.ua.

Не одна тисяча наших випускників успішні не тільки в Україні, а й у Німеччині, Польщі, США, Швеції, Китаї, Естонії, Молдові, Білорусі…

Ще до пандемії в нашому університеті поряд із денним та заочним навчанням розвивалося дистанційне. Коли впровадили обмеження, пов’язані з карантином, ми онлайн проводили не тільки заняття, а й сесії, що студенти сприйняли схвально.

Валерій САВЕЛЬЄВ,
ректор Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net