Битва за чистоту по-аккерманськи
Сміття — то наша спільна біда, а ще гірше за неї — розкидане сміття.
У Білгороді-Дністровському битву за чистоту продовжили встановленням симпатичних зовні металевих контейнерів виробництва місцевого комунального підприємства «Автотранссервіс», яке, власне, і займається збиранням та вивезенням відходів.
За інформацією пресслужби міськради, нові баки вже з’явилися біля багатоквартирного будинку на вулиці Пирогова, 2-а (мікрорайон «Сонячний»). Підприємство практично з підручних матеріалів виготовило 27 контейнерів, а до кінця року планує встановити в різних куточках міста 130 таких баків. Вони зручні, об’ємні, промарковані, однакові за кольором і досить високі — 1,3 метра, що заважає тваринам і вітру їх перевертати.
Підприємство «Автотранссервіс» самотужки взялося виготовляти й акуратні вуличні урни. Впродовж літа вздовж вулиць, у парках і міських скверах їх планують встановити не менше сотні.
Як зазначає керівник КП Сергій Манітенко, так виходить значно дешевше, ніж купувати готову продукцію, витрачаючи на неї гроші громади.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 50 грн.
- на 3 місяці — 150 грн.
- на 6 місяців — 300 грн.
- на 12 місяців — 600 грн.
- Iндекс — 61119
суботній випуск (з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 40 грн.
- на 3 місяці — 120 грн.
- на 6 місяців — 240 грн.
- на 12 місяців — 480 грн.
- Iндекс — 40378
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206