Переглядів: 293

Цілющі ранкові напої

Ранній смерті можна запобігти, харчуючись здоровою і збалансованою їжею та виконуючи регулярні фізичні вправи. Подовжити тривалість життя допоможе дієта для схуднення, в якій завжди присутній один воістину цілющий продукт — йогурт.

Експерти називають його диво-їжею, оскільки він поряд з фруктами, овочами та іншими здоровими стравами творить справжні дива із самопочуттям без ліків. На їхню думку, йогурт — один з кращих способів збільшити тривалість життя, а також скинути вагу й відтермінувати більшість хвороб.

Річ у тім, що знайомий усім напій має захисні властивості, які зменшують ризики ранньої смерті, зазначають дієтолог Джульєтта Келлоу і доктор Сара Брюер. Він містить пробіотики, корисні для кишечника, кальцій, фосфор і білок. За словами фахівців, вживання більшої кількості йогурту може знизити артеріальний тиск, зміцнити кістки й навіть знизити ризики діабету. Дієтологи стверджують, що корисно з’їдати щодня навіть маленьку чашку йогурту, в якій три-чотири ложки продукту.

Дослідження показали, що йогурт може допомогти протистояти багатьом проблемам зі здоров’ям, пов’язаним зі старінням, як-от гіпертонія, остеопороз і небажане збільшення ваги. Пробіотичні бактерії, що містяться в ньому, витісняють шкідливі бактерії, які впливають на голод чи ситість та засвоєння поживних речовин. Це означає, що при цьому обмежується споживання калорій.

Люди, які вживають йогурт, з часом зупиняють збільшення ваги, мають менший індекс маси тіла, меншу талію та менше жиру.

У цьому сенсі корисний також інший ранковий напій, що має подібні властивості — кава. Вона багата антиоксидантами, а також рибофлавіном, пантотеновою кислотою, марганцем, калієм, магнієм і ніацином, іншими сполуками. Кава захищає організм завдяки своїм потужним антиоксидантним властивостям.

До йогурту та кави можна долучити й такий цілющий цитрус, як грейпфрут, багатий потужним антиоксидантом лікопеном. А ще завдяки високому вмісту вітаміну С є одним з найпростіших способів поліпшити імунітет, загальний стан здоров’я, включаючи зниження рівня холестерину й ризику серцевих захворювань. Особливо корисні рожеві та червоні плоди.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua