Переглядів: 568

Супроти корупційних схем

Закон про Тимчасову слідчу комісію — це сильний крок уперед, що сприятиме подоланню корупції та наведенню порядку в державі, наголосила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час першого засідання депутатської ТСК, що розслі-дуватиме корупційні схеми, викриті ексміністром фінансів Ігорем Уманським.

«По-перше, завдяки роботі ТСК ми можемо виявити реальну корупцію, яка сьогодні є в країні і яка проглядається за бухгалтерськими документами. По-друге, донарахувати в бюджет близько 120 мільярдів гривень додатково, якщо будуть підтверджені надані Ігорем Уманським дані. Ми можемо змінити якість бюджету та змінити залежність держави від зовнішніх запозичень. Ми можемо притягнути до відповідальності винних, коли поіменно встановимо, хто за цим стоїть», — зауважила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, у п’ятницю, 24 квітня, на позачерговому засіданні Верховної Ради 324 народні депутати проголосували за створення ТСК, яка розслідуватиме зловживання на митниці та в податковій.

Уже сам факт створення Тимчасової слідчої комісії змусив владу ухвалити кадрові рішення, які потрібні були ще кілька місяців тому. Тепер її завдання — припинити корупцію та спрямувати звільнені ресурси на службу людям, на службу країні.

«Тільки-но ми оголосили про створення ТСК, на нас вийшли чинні та колишні податківці й митники зі стосами документів, де по днях розписано, як грабується держава протягом останнього року. На засіданні ТСК виступив і сам Ігор Уманський. Він як аналітик сказав, де відбувається обман держави, в яких точках треба дивитися. Буквально через декілька годин після засідання комісії з’явилися заяви про звільнення головного податківця та головного митника. То хіба треба було чекати рік, чекати, поки буде створена слідча комісія?» — зауважила лідерка «Батьківщини».

Завдяки розслідуванням парламентської слідчої комісії, наголосила Юлія Тимошенко, можна і треба повернути мільярди гривень, які щодня крадуть у країни.

«120 мільярдів гривень у доходах бюджету — це допомога родинам під час коронавірусу, це доплати медикам, це доплати до пенсій. 120 мільярдів — це половина Пенсійного фонду країни, це, по суті, наша можливість пережити такий складний, кризовий період. І це тільки одна оборудка, один з фактів корупції, які треба закрити. А уявіть собі, якби наша команда та інші відповідальні політики могли поставити всі наші ресурси на службу країні, закрити всі кримінальні оборудки та реально наповнити бюджет», — зазначила голова політсили.

«Всі, хто володіє інформацією про корупцію, про ухилення від сплати податків, про схематоз, який сьогодні працює в усіх щілинах економічного та фінансового життя країни, передавайте цю інформацію в Тимчасову слідчу комісію. І я переконана, що члени комісії від усіх фракцій на чолі з Іваном Крульком прийматимуть ці документи, об’єктивно їх розглядатимуть й ухвалюватимуть рішення для того, щоб порушувати кримінальні справи, закривати схеми та повертати у бюджет доходи», — резюмувала Юлія Тимошенко.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua