Переглядів: 517

Пізнай і цінуй

Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» запрошує школярів і педагогів стати учасниками освітнього проєкту «Відкривай Україну», спрямованого на соціальну інтеграцію юнацтва у суспі-льство, формування здорових звичок змінотворця у кожному небайдужому підлітку та виховання відповідальних громадян своєї держави, нова хвиля якого розпочинається у лютому нинішнього року.

Навчання проєктному менеджменту, критичному мисленню та м’яким навичкам, колективна взаємодія, командні дослідження проблематики власних міст, втілення проєктів на основі ідеї глобального партнерства між бізнесом, владою та громадою — ось основні інструменти і ціннісна основа ініціативи, яка має довести і її учасникам, і всьому суспільству, що саме юнацтво є рушійною силою змін, воно хоче і може змінити нашу країну на краще.

Місія проєкту: формувати нову генерацію соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді.

Ціль — сприяти розвитку громадянського суспільства в регі-онах через реалізацію молодіжних соціальних та культурних проєктів.

До участі у проєкті на сайті www.vidkruvai.com.ua можуть зареєструватися учні 7—11-х класів, а стати менторами команд — шкільні вчителі. Загальна чисельність команди — 10 осіб (1 капітан + 9 командних гравців, по двоє з класу) та ментор.

Сам проєкт складається із чотирьох етапів.

І етап — командоутворюючий. Формування команди відбувається за інструкцією, завданнями та рекомендаціями тренерської групи проєкту (через навчальну онлайн-лабораторію, створену на платформі www.vidkruvai.com.ua).

Зважте, що команду формує капітан — тільки він може наді-слати іншим учасникам через онлайн-платформу запрошення долучитися до гурту. Запрошення надсилається на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Після того як команда буде сформована, всі учасники переходять до процесу вибору ментора. Затверджений командою ментор також від капітана отримає на електронну скриньку запрошення долучитися до роботи.

На цьому етапі команда визначає найактуальнішу проблему школи та обговорює, як її можна розв’язати.

II етап — проєктний. Спільна робота над презентаційним проєктом (культурним чи соці-альним). Команди, які пройшли до ІІ етапу, досліджують проблематику села, громади, міста, району чи регіону шляхом проведення соціального опитування та формують проєкт відповідно до виявленої суспільно значущої теми. На допомогу — алгоритм від творців «Відкривай Україну».

ІІІ етап — регіональний півфінал (визначення переможців). Півфінали проводяться в один день в усіх регіонах України одночасно. На конкурсній основі експертне журі обирає по одному проєкту-переможцю соці-ального або культурного концепту, який братиме участь у фіналі, що відбудеться у Києві. До регіонального півфіналу можуть пройти не більше 20 команд: по 10 команд із соціальними та культурними концептами.

ІV етап — фінал. Переможці проєкту «Відкривай Україну» отримають надзвичайну можливість відвідати країни Європи для розширення та поглиблення досвіду в соціальному і культурному менеджменті.

Додаткова інформація — на офіційних сторінках проєкту у соцмережах facebook та instagram. Відеоінструкція реєстрації — на онлайн-платформі https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/videos/252245515448031/.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com