Формула успіху України: євроінтеграція + реінтеграція Донбасу
Валентин Наливайченко ініціює створення об’єднавчої громадської платформи «Інтегрована Україна».
9 грудня на переговорах у «нормандському форматі» українська делегація має представити національний план відновлення миру. Відповідні пропозиції та рішення будуть направлені Президентові Володимиру Зеленському за підсумками «круглого столу» «Євроінтеграція + реінтеграція Донбасу = формула успіху України», який відбувся у четвер, 28 листопада, в парламенті.
«Настав час новій владі підняти планку, в тому числі й над Мінськими угодами, і діяти. Їхати 9 грудня у Париж треба з національним планом відновлення миру, відстоювати національні інтереси, а не ховатися за зачиненими дверима», — зауважив народний депутат від «Батьківщини», секретар парламент-ського комітету з питань інтеграції України з ЄС Валентин Наливайченко.
Під час заходу він ініціював створення в Україні об’єднавчої громадської платформи «Інтегрована Україна» (Integrated Ukraine). «Від сьогодні починає діяти громадська ініціатива, яка втілюватиме у життя формулу успіху України, а саме — поєднання євроінтеграції та реінтеграції тимчасово окупованих територій», — наголосив Валентин Наливайченко.
Учасники дискусії були одностайними: об’є-днання двох ключових пріоритетів — це дія для успіху об’єднаної європейської України.
Однією з ключових ініціатив платформи «Інтегрована Україна» стане створення міжнародного економічного фонду для реінтеграції та відбудови Донбасу.
«Реінтеграція Донбасу неможлива без економічної підтримки та фінансів. І країни-члени ЄС готові нам допомагати. Їм треба показати чіткий план дій і бачення — як ми будемо об’єднувати зусилля та працювати. Настав час об’єднати міжнародних донорів в єдиний міжнародний економічний фонд і спрямувати його на допомогу людям», — пояснив парламентар.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206