Переглядів: 4090

Нелюд був поруч...

Учора в Іванівні був день жалоби. Горе, яке випало на долю родини Лук’яненків, торкнулося кожного серця, хто знав і не знав цих людей. Трагедія, яка тиждень тримала у напрузі всю Україну, і жахіття, скоєне 22-річним нашим земляком-покидьком, від якого відмовилася й рідна мати, не вкладається в жодну здорову голову…

Коли, нарешті, тіло Даринки Лук’яненко (про її зникнення «ЧН» повідомляли у номері за четвер) знайшли, іванівці готові були до самосуду. І якби підозрюваного не взяла під варту поліція, його смерть, імовірно, була б не менш страшною від тої, яка спіткала невинну 11-літню дитину.

У середу ввечері, практично через тиждень після зникнення Даринки, її замордоване тіло виявили в самій Іванівці, яку начебто ретельно «прочісували» правоохоронці, обходили, шукаючи слідів дитини, волонтери. У четвер начальник поліції Одеської області Олег Бех провів брифінг, на якому повідомив подробиці цього страшного злочину.

Підозрюваний — 22-річний місцевий житель Микола Тарасов. Він силоміць затягнув дитину до свого дому, намагався зґвалтувати, але дівчинка дала опір кривднику. Після цього підозрюваний задушив її руками, ще й завдав кілька поранень гострим предметом, потім надів на голову пакет, прив’язав до ніг каміння і кинув у 3-метрову вигрібну яму туалету.

Будинок, де коїлося це жахіття, поліцейські обшукували буквально в день зникнення дівчинки, але нічого підозрілого не виявили. Більше того, підозрюваний навіть долучився до пошуку дитини, нібито допомагаючи у розкритті злочину. «Він добровільно показав горище, будинок… Як тепер знаємо, встиг ретельно знищити сліди злочину, сліди крові. Спочатку він не потрапив у коло підозрюваних, але 14 числа слідчі й оперативні працівники почали збирати докази…» — повідомив Олег Бех.

За свідченням сусідів, Микола Тарасов ніде не працював, вів відлюдкуватий спосіб життя, батькам не допомагав, а весь вільний час проводив за комп’ютером. Полюбляв переглядати фільми про вбивства.

Родичі підозрюваного дружили з сім’єю дівчинки, працювали на одному ринку в Іванівці. Та й сам він іноді там підробляв.

Учора за клопотанням прокуратури Одещини суд узяв під варту без права на заставу підозрюваного у жорстокому вбивстві дівчинки. Його звинувачують за чотирма статтями Кримінального кодексу: «викрадення», «замах на зґвалтування неповнолітнього», «вбивство неповнолітнього, поєднане із зґвалтуванням» і «наруга над тілом».

Як не страшно, але це не єдина трагедія, що сталася цими днями з дітьми.

В Одесі виявили тіло 8-річного Миколи Перчика, який зник з поля зору родичів на одному з пірсів пляжу Ланжерон. Водолази дістали хлопчика з дна моря, за 10 метрів від місця, де він грався.

А на ринку «Черемушки» 64-річний продавець зґвалтував 13-лятню дівчинку, яка прий-шла за покупками. Як повідомляє прес-служба Нацполіції, про те, що сталося, неповнолі-тня відразу розповіла своїй матері, яка і звернулася до правоохоронців. Ґвалтівника затримали. Він не заперечував своєї провини, мовляв, хильнув зайвого...

Інна ЯКИМЕНКО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net