Переглядів: 3992

Тимошенко запропонувала Зеленському «коаліцію дій»

Від підсумків майбутніх парламентських виборів залежатиме, хто очолить уряд і як розвиватиметься країна. Протестуючи проти минулої влади, українці обрали президентом яскравого актора Володимира Зеленського. Тепер якомога більше голосів потрібно дати політсилі, лідер якої стане прем’єр-міністром і виведе економіку з кризи.

Партія «Батьківщина» заявила про участь у виборах до Верховної Ради. На з’їзді 10 червня Юлія Тимошенко представила свою команду, з якою йде рятувати країну від занепаду й зубожіння. Показово, що лідерка «Батьківщини» зробила ставку на досвідчених фахівців — управлінців, економістів, фінансистів.

Окрім перевірених партійців, у першій п’ятірці виборчого списку «Батьківщини» — відомий промисловець і державний діяч Сергій Тарута та колишній голова СБУ Валентин Наливайченко. Їхня бездоганна репутація не викликає в українців жодних сумнівів. За словами цих політиків, в Україні нарешті мають настати зміни, за які люди довго боролися й віддавали життя. Третій номер списку Валентин Наливайченко так пояснив свою присутність у команді «Батьківщини»: «Я знаю людину, яка ніколи і нічим не зрадила жодного українця. Юлія Тимошенко завжди була і є проти корупції. Ціною свого життя і посад вона зупиняла корупціонерів».

Ніхто не заперечуватиме, що лідер «Батьківщини» завжди була прихильником соціальної держави й носієм змін в інтересах людей. Нині Тимошенко пропонує президентській партії «Слуга народу» створити в наступній Верховній Раді «коаліцію дій», адже програми двох політсил багато в чому збігаються.

Тимошенко вже фактично підготувала коаліційну угоду. Таким документом, на її думку, має стати «Новий курс», який упродовж п’яти років розробляли найкращі експерти. Заради відродження країни Юлія Володимирівна готова поділитися цим документом із Зеленським та його командою: «Ми не збираємося працювати в опозиції. Ми мусимо рятувати країну для себе, для наших дітей та онуків».

Водночас Тимошенко закликала «Слугу народу» об’єднати зусилля для протидії «мастодонтам корупції часів Порошенка», які штурмуватимуть парламент через мажоритарні округи, вдаючись до підкупів. За словами лідерки «Батьківщини», якщо корупціонери залишаться у владі, життя людей не покращиться, що негативно позначиться передусім по рейтингу Зеленського. Потім, без підтримки народу, годі навіть думати про перетворення в країні. Тож важливо не втратити цей швидкоминучий момент для реформ, як це зробили попередні президенти.

Тимошенко наполягає на негайних змінах, які люди могли б відчути вже в перші місяці роботи нового уряду. «Наша команда йде перемагати. Ми готові втілити в життя всі ті зміни, про які мріють українці. Нам потрібна коаліція дій. З нас — результат за 100 днів», — сказала вона.

Союз «Батьківщини» та «Слуги народу» насправді вигідний для обох сторін. Чому? Тимошенко очолює уряд і бере на себе відповідальність за покращення життя українців. Зеленський, зі свого боку, отримує те, що обіцяв під час виборів: стабі-лізацію економіки, підвищення добробуту громадян, зниження тарифів і стабільну гривню.

Краще за Тимошенко таку програму не виконає ніхто. По-перше, вона вже має покрокову, вивірену до дрібниць програму дій. По-друге, лідерка «Батьківщини» була прем’єр-міністром, причому найуспішнішим за всю історію України. І, найголовніше, Тимошенко здатна діяти буквально з перших хвилин, перебуваючи на посаді голови уряду, — щоб виконати свою програму порятунку України. Компетентнішого й мотивованішого прем’єр-міністра Зеленському просто не знайти.

Олександр БОНДАР.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua