Переглядів: 847

Зустрічі, презентації, дискусії

З наближенням Інтелект-форуму, який, нагадаємо, відбудеться 7— 9 червня в ОННБ, його організатори деталізують програму заходів, знайомлять з новими учасниками всеукраїнської книжкової виставки та «круглого столу» про інноваційну діяльність бібліотек.

— Інтелект-форум, який проходитиме під егідою Міністерства культури, матиме два потужних напрямки, — розповіла на черговій прес-конференції генеральна директорка Одеської національної наукової бібліотеки, голова оргкомітету XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» Ірина Бірюкова. — Відбудеться багато презентацій видавництв України на різних майданчиках. Другий напрямок — зустрічі професійної спільноти, працівників книгозбірень та архівів. На форум запрошені гості з національних бібліотек Грузії та Молдови. Наша висока мета — інновації в бібліотечній справі. Інтелект-форум, виставка, «круглий стіл», переконана, посприяють популяризації книги, успішній роботі видавництв, культурі й просвіті. Це буде справжнє свято для одеситів — свято зустрічей, ідей, натхнення. Зараз у бібліотеці проводиться конкурс читацьких рецензій за підтримки Одеського Ротарі-клубу, підсумки якого будуть оголошені під час форуму.

Заступник голови оргкомітету виставки-форуму, заступник генерального директора ОННБ, заслужений працівник України Ольга Бєльницька розповіла про цікавинки заходу:

— Вперше до нас приїде дитяче видавництво «Веселка». Відбудеться також зустріч з Українським освітянським-видавничим центром «Оріон» з Києва, який представить підручники для навчальних закладів. Знакова подія — зустріч з відомим письменником, сценаристом Андрієм Кокотюхою і його новими творами. Видавництво «Мистецтво» презентуватиме проект «Гетьман Іван Мазепа та його доба» й книгу Сергія Павленка «Іван Мазепа. Україна 1708—1709 років у джерелах доби». Заступник начальника управління культури Одеської облдержадміністрації Ярослава Різникова представлятиме власний новодрук «Радуниця: цикл українознавчих радіопередач» — про стародавні традиції нашої багатонаціональної Одещини. Дарунок дітям готує видавництво «Астропринт»...

Нові видання конкурсу «Краща книга виставки-форуму — 2019» представила журналіс-там завідувачка відділу мистецтв ОННБ, заслужений пра-цівник культури України Тетяна Щурова:

— Цього року виставка-форум познайомить книголюбів з виданням художниці Лариси Дем’янишиної «Українська вишивка. Північно-Західне Причорномор’я». Відбудуться зустрічі з одеськими письменниками. Віктор Михальченко представить збірку оповідань і нарисів «Порт приписки — Одесса», лауреат Шевченківської премії Володимир Рутківський — історичний роман «Сині води». Буде у нас і видання «Идем на телек!» Анни Бузіян, присвячене створенню в Одесі телебачення, та багато інших цікавинок.

Вікторія ЛАВРЕНЮК,
провідний бібліограф ОННБ.
Світлини
Ельвіри ЗАБОРЦЕВОЇ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua