Переглядів: 4137

«Заради одужання України»

Як повідомляли «ЧН» у попередньому номері, одеський активіст Олег Михайлик, на якого у вересні було скоєно замах і якому минулої п’ятниці у Мюнхені (Німеччина) провели складну операцію — видалили кулю з легені, потрохи одужує.

Про власне самопочуття написав так: «Втомлений, але не зломлений». Як людина з активною громадянською позицією, навіть перебуваючи на лікарняному ліжку, Олег не може байдуже реагувати на суспільно-політичну ситуацію в країні, а відтак через свою сторінку на Фейсбуці 16 січня поширив відкрите звернення до Андрія Садового, Анатолія Гриценка та Святослава Вакарчука, в якому, зокрема, йдеться.

«Звертаюся до кожного з вас з медичного ліжка, після видалення з моїх легенів кулі, яка пройшла в небезпечній близькості від мого серця, заподіяла тимчасову смерть, але не відібрала життя та жаги до нової, справедливої України.

Сьогодні вся країна лежить, як я і сам, травмована, але непереможена, — в надії на одужання.

Кілька днів тому навколо мене працювала група професійних хірургів. Вони об’є-днали свої зусилля в єдиній команді, яку вів головний лікар шпиталю. Якби кожен з них вів свою особисту операцію, у мене як пацієнта не було б шансів швидко одужати. Тільки завдяки їх спільним зусиллям, спершу — українських, а потім — німецьких лікарів, я вижив, бадьорий і з нетерпінням чекаю повернення в Україну.

Ви можете стати «лікарями» нашої смертельно хворої Держави. Ви зараз можете «реані-мувати» Україну. Дати всім нам новий шанс на нове життя.

Я закликаю вас об’єднати зусилля! На виборах президента потрібен єдиний кандидат від демократичних сил, який буде об’єднувати, а не роз’єднувати українців. Станьте однією командою!

Заради одужання України залиште свої особисті політичні інтереси й амбіції. У вас ще буде час це втілити в життя. Ваше об’єднання нам усім потрібне вже зараз! Інакше ви втратите право на підтримку демократичних сил у майбутньому.

Сьогодні я закликаю вас об’єднатися, а демократичні сили - підтримати єдиного кандидата. Це наш останній шанс на найближчі п’ять років повернути країні ті набуття, які ми здобули під час Революції Гідності, за які ми з вами так запекло боролися, іноді ризикуючи своїм життям.

А потім ми майже програли.

Саме зараз у нас є шанс виграти та вибороти гідне майбутнє. Майбутнє нової, європейської, справедливої України для людей.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net