Переглядів: 4081

Турнір відкритих сердець

Уже традиційно всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» збирає команди відомих компаній й організовує змагання з боулінгу «Кубок відкритих сердець». Усі внески за участь у цьому турнірі спрямовуються на підтримку програм Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Цьогоріч до доброчинної акції приєдналася команда «зірок» телеканалу «Прямий».

Благодійний турнір проходив усьоме. Цього разу вдалось зібрати 240 тисяч гривень, які будуть спрямовані на програми Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, що є експертним осередком, де з малюками від народження до 8 років працюють фізіотерапевти, психологи, педагоги раннього розвитку та інші фахівці. Більшість послуг — безкоштовна.

«Ми організовуємо благодійний турнір з боулінгу, аби залучити кошти для роботи Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна. Це вже добра традиція і дієвий інструмент фандрайзингу. А ще турніри дають можливість довести, що люди із синдромом Дауна можуть і повинні бути частиною суспільства, взаємодіяти й повноцінно жити в ньому. Вони допомагають руйнувати стереотипи та відкривати серця інших — недаремно ж турнір називається «Кубок відкритих сердець», — зазначає Президент ВБО «Даун Синдром» Олена Большаніна.

У нинішньому турнірі взяли участь 15 команд. Більшість з них роблять це постійно. Зігравши один раз, компанії знову повертаються, ніби в них включається спеціальний режим благодійності.

«Ми вже вчетверте підтримуємо проведення турніру з боулінгу й бачимо тенденцію — щороку кількість учасників і сума зібраної допомоги збільшуються. Тобто наші зусилля не марні. Нам дуже приємно допомагати таким щирим, чесним, позитивним діткам. Дітей із синдром Дауна має приймати суспільство. Gulliver, підтримуючи і приймаючи турнір, хоче донести важливу ідею рівності, ідею, що ми всі однакові, навіть якщо відрізняємося зовні», — каже Тетяна Атаджанова, ПР-директорка ТЦ Gulliver.

Довідково. Синдром Дауна — генетична аномалія, з якою народжуються щороку в Україні понад 420 дітей. Народження такої дитини не залежить ні від способу життя батьків, ні від стану їхнього здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, національності чи віро-сповідання. Загалом же в нашій країні — понад 15 тисяч людей із синдромом Дауна.

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована в 2003 році батьками дітей із синдромом Дауна. Її місія — поліпшення якості життя і створення нового майбутнього для людей із синдромом Дауна в Україні. Наразі вона об’єднує понад 870 сімей з усіх куточків країни.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net