Переглядів: 4010

Сьогодні — безхатько, завтра — домашній улюбленець

16 вересня в Одесі вже вдруге відбудеться благодійний фестиваль на підтримку безпритульних тварин — «Home Me Fest». Основна мета заходу — пошук господарів для собак і кішок, які наразі живуть у притулках.

Організатори зазначають, що всі тварини-учасники акції будуть щеплені, оброблені від паразитів і повністю готові стати повноцінними членами ваших родин. Вихованців, яких не зможуть доставити на виставку, представлять у вигляді стильних листівок професійних фотографів в окремих фотозонах. Якщо ви плануєте забрати чотирилапого симпатика прямо з фестивалю — прихопіть із собою паспорт.

Перший такий захід з успіхом пройшов 27 травня. Весь день на території ТРЦ «Рів’єра» міс-тяни знайомилися з підопічними притулків, слухали корисні лекції й вибирали собі з-поміж кішок та собак друзів. В результаті 38 безхатьків знайшли нові сім’ї. Навіть після завершення заходу люди приїжджали до притулків, аби забрати чотирилапих, які їм приглянулися, яких не змогли забути.

Загалом у попередній акції взяли участь 60 тварин: 45 собак і 15 кішок, яких привезли одеські притулки і волонтерські організації. Кожна тварина до того пройшла вакцинацію та ветеринарний огляд. Працювали лекторій і магазини зоотоварів. Був і куточок благодійності, куди люди приносили підстилки, корм та іграшки для бездомних кішок і собак.

А ще гості «Home Me Fest» пожертвували більше 25 тисяч гривень, які організатори розділили між усіма притулками-учасниками. За день фестиваль відвідали понад дві тисячі городян, які якщо й навіть не обрали собі вихованця, то більше дізналися про тварин-безхатченків. А отже головної мети заходу було досягнуто — популяризація ідеї забирати тварин з притулків.

«Думка взяти собаку виникла спонтанно, завдяки енергетиці організаторів. Мені здалося, що це так просто і так важливо. Й ось ми з двома дочками на фестивалі. Вибирали недовго: пальму першості отримала та, яка нас усіх найбільше облизала, — Зойка. Маленька добра душа», — поділилася в соці-альній мережі своєю історією відвідин першого фестивалю «Home Me Fest» одеситка Олена Палатник.

У програмі 16 вересня — не лише знайомство з братами меншими, а й серія пізнавальних та розважальних заходів для дорослих і дітей. Волонтери, ветеринари, кінологи навчатимуть правил догляду та виховання тварин.

Американський кінорежисер Джон Річард Стівенс колись сказав: «Людям важко дається щастя. Вони замикаються в собі, потрапляють у халепу. Вони самі не знають, що їм потрібно, і сумують, сумують... У собак таких складнощів нема. Вони знають, що щастя — це коли щось робиш для інших. Собаки роблять усе, що їм під силу, аби догодити своєму двоногому другові, і щасливі, якщо це їм вдається».

Чотирилапі безхатченки чекатимуть на вас у центрі «Ваш сад» (Французький бульвар, 85) 16 вересня з 10-ї ранку.

Інна ЯКИМЕНКО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua