Переглядів: 6310

Арматура як аргумент

О сьомій ранку 23 лютого в одеський санаторій «Лермонтовський» увірвалися люди з арматурою, захопили адміністративну будівлю і не пускали працівників на роботу.

«Гостями» лікувально-оздоровчого закладу, в якому нині перебуває майже 150 пацієнтів (вони переважно проходять реабілітацію після інсультів та інфарктів), виявилися десь сім десятків співробітників приватної охоронної фірми, вкотре найнятих для вирішення конфлікту, що не вщухає кілька років поспіль.

Нагадаємо, що на право володіння цим об’єктом претендують як ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський» від «Укрпроф-оздоровниці», так і ДП «Санаторій «Лермонтовський» від Міністерства юстиції.

У Мін’юсті неодноразово заявляли, що рішення про переведення санаторію на баланс цього відомства — «спроба повернути санаторій у державну власність». А представники ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський», у свою чергу, називають усі спроби Мін’юсту отримати майно оздоровниці протиправними, «рейдерськими атаками». Одну з яких і пережили вранці 23 лютого.

Починаючи з 2015 року відбулося кілька судових засідань різних рівнів щодо правової приналежності «Лермонтовського», однак крапку у тяганині й досі не поставлено. Сутички, не лише словесні, тривають.

На місце події прибуло керівництво ГУНП в Одеській області і наряди поліції. У конфлікт сторін правоохоронці не втручалася, але й кровопролиття не допустили.

Після майже шестигодинного протистояння (до воріт вийшли всі — від вахтерів до медичного персоналу) захисникам санаторію «Лермонтовський» криками і галасом вдалося виштурхати представників Мін’юсту разом із «помічниками», озброєними арматурою.

Ранкові події в «Лермонтовському» поліція розглядає як «самоправство». Факт конфлікту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України, Про це місцевим ЗМІ згодом повідомили у Приморському відділі поліції Одеси.

Що цікаво: на конфлікт, принаймні публічно, через офіційні сайти, наразі ніяк не відреагували ні «Укрпрофоздоровниця», ні Мін’юст.

Яна СТАСІНА.
Фото ІА «Думська».
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net