Переглядів: 504

Одеса у полоні класики

Цими днями наше місто приймає вже третій фестиваль мистецтв Odessa Classics.

Розпочався він 7 червня виступом на сцені Великого залу Одеської філармонії чотириразового номінанта на премію Grammy, скрипаля Даніеля Хоупа та народного артиста України, президента Odessa Classics, піаніста Олексія Ботвинова (на знімку). Крім філармонії концерти проходять в Оперному театрі, Літературному музеї і навіть під відкритим небом, на сцені, встановленій на розі Пушкінської та Ланжеронівської.

Скажімо, у четвер в Оперному театрі відбувся гала-концерт «Зірки українського бельканто». Тут поціновувачі високого мистецтва мали нагоду послухати співаків, які виступали на найкращих оперних сценах світу.

Учорашнього вечора одеситів та гостей міста запросили на ореп-air — концерт класичної музики з відеоінсталяціями під відкритим небом. Виступали піаніст Олексій Ботвинов, ансамбль «АртеХатта» під керівництвом Мирослави Которович та камерний оркестр Одеської філармонії.

Сьогодні, 10 червня, у філармонії вперше перед українським глядачем виступить німецький піаніст Себастіан Кнауер.

11 червня, також на сцені філармонії, гратиме провідний ансамбль клезмер-джаз-музики в Європі «Давид Орловскі Тріо» (Німеччина).

У понеділок одеситів і гостей міста запрошують на літературний вечір культового письменника Віктора Єрофєєва (філармонія).

Концерт-закриття фестивалю Odessa Classics-2017 пройде у вівторок, 13 червня, в оперному театрі. У супроводі Бельгійського камерного оркестру під керівництвом Майкла Гуттмана на сцені виступить легендарний Вадим Рєпін, який повертається в Одесу після майже 30-річної перерви.

Початок усіх концертів — о 19.00.

Тим часом у Літературному музеї, у рамках проекту New Ukrainian Soundscapes, звучатимуть найяскравіші партитури наших сучасників.

Сьогодні у Літмузеї з концертом-фантазією «Лесині мрії, або Марення українки» виступатимуть Мирослава Которович (скрипка), Ігор Саєнко (баян, акордеон), Станіслав Мензульський (електроніка), Дмитро Черченко (художнє слово) та ансамбль «АртеХатта». Завтра, 11 червня, Олег Шпудейко (електроніка), Максим Коломієць (об’єк-ти) та Олексій Шмурак (об’єкти) представлять мультимедійний перформанс My favorite things. У понеділок з концертною програмою виступлять Золтан Алмаші (віолончель) та Андрій Павлов (скрипка).

На концерти у Літмузеї, які розпочинатимуться о 21.30, слід зареєструватися на сайті http://ua.odessaclassics.com/new_ukrainian_soundscapes.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com