Переглядів: 443

Огорнути любов’ю й турботою кожну дитину

Дитячий притулок «Світанок» — один із трьох, розташованих на території нашої області, де впродовж трьох місяців перебувають діти віком від 3 до 18 років. Заклад, розрахований на 50 місць, на превеликий жаль, ніколи не залишається не заселеним. Сьогодні у його стінах — аж 53 неповнолітніх.

Що цікаво: місцевих тут не так і багато. Серед постояльців — переважно юні мандрівники із Молдови, зокрема Придністров’я, часто — з Росії та Білорусі.

З власної волі сюди практично ніхто не приходить. Дітей, знайдених на базарах, вокзалах, у підвалах, а в теплу пору року і на пляжах, привозить сюди поліція. Вони, як правило, жебракують, а дехто наймається і на тимчасову працю, щоб заробити собі на шматок хліба. За плечима кожної дитини — непроста життєва історія. З родинних гнізд, де тепло і затишно, ніхто просто так не вилітає. Часто хворі, як правило, у свої 15—18 неграмотні, ображені на всіх…

Голова облдержадміністрації Максим Степанов у Міжнародний день захисту дітей приїхав до притулку, де поспілкувався з дітьми та їхніми вихователями. Підопічні закладу раділи привезеним гостинцям — фруктам і солодощам.

— Ви, діти, — найкраще, що у нас є. Я вам це кажу відверто. Ми вас дуже-дуже любимо. Дуже. Запам’ятайте, у вашому житті все буде так, як ви самі захочете. Ви будете набагато кращими за нас, я в цьому впевнений. Вам усе вдасться... Я хочу, щоб кожен свій день ви починали з посмішки і закінчували його так само, щоб усе у вас складалося так, як ви хочете. А ми будемо вам у цьому допомагати, — сказав у розмові з дітьми Максим Володимирович.

Під час святкової частини зустрічі пройшов невеличкий концерт, у якому були задіяні як вихованці «Світанку», так і юні артисти центру дитячої творчості «Промінь».

Цього дня у притулку відкрили новий кабінет інформатики, тож подарунок від облдержадміністрації — сучасний ноутбук — підійшов якнайкраще.

Огорнути любов’ю й турботою кожну дитину — таким бачить найперше і найголовніше завдання влади голова ОДА. І не важливо, в якій сім’ї, сказав, народилася дитина, адже кожна мусить мати шанс і право на пристойне життя, а відтак — на захист і підтримку держави.

Максим Степанов нагородив співзасновницю благодійного фонду «Маніфест миру» Інну Білоус, яка надзвичайно багато зробила для «Світанку», Почесною грамотою облдержадміністрації за активну громадську діяльність, реалізацію державної політики у сфері забезпечення прав неповнолітніх, особистий внесок у надання допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих умовах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Яна СТАСІНА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua