Переглядів: 722

Нехай світяться вікна «Чорноморських новин»!

Залишилося три місяці до славного ювілею — 100-річчя «Чорноморських новин». Пропоную започаткувати в газеті рубрику «Чорноморка» у моєму житті». Думаю, багато авторів і читачів скажуть своє вдячне слово колективу, який творить одне з кращих українських видань.

Я особисто і мій колега-побратим, богатир України Микола Пасічник, дружимо з колективом «Чорноморки» кілька десятиліть. Ми чекаємо у своїх оселях прихід чергового номера газети, як чекають доброго друга і порадника. Залишаємо копії кращих публікацій, передаємо примірники тим, хто через нинішню скруту не може передплатити видання.

За останні десятиліття в колективі «Чорноморських новин» працювали, і працюють нині, кращі журналісти Одещини. Серед них — легенда одеської журналістики, ветеран партизанського руху, письменник Борис Іванович Дубров, який майже 60 років тому був одним із засновників Одеської організації Спілки журналістів України.

Через газету ми пізнаємо славетну і багато-страждальну історію України, усвідомлюємо, якого ми роду, повертаємо із забуття імена кращих її синів, які боролися за незалежність держави.

Багато розмов і постанов про запровадження державної мови в державних установах, навчальних закладах, але вона і досі почувається там пасербицею. Більшість друкованих ЗМІ навіть не двомовні, а видаються мовою сусідньої держави, а у вишах, які мають звання «національних», так і не панує українська мова. Сумно читати програму телепередач, де майже нема сюжетів, які вчать пишатися своєю країною, її історією, піснями і чудовими людьми...

На мій погляд, «Чорноморка» — саме така газета, яка дає приклад не шукати недоліків у чужій оселі, а на своєму місці робити все, щоб країні, її громадянам жилося краще.

На нещодавній зустрічі в редакції друзі газети вирішили, що святкування 100-річчя «Чорноморських новин» уже розпочалося. Тепер слово за владними структурами, НСЖУ, читачами, авторами.

До пізнього вечора світяться вікна редакції «Чорноморських новин», де працює чудовий колектив на чолі із заслуженими журналістами України Іваном Мельником і Ольгою Сірою. Побажаємо кожному, хто творить газету, наснаги, миру в країні, добробуту, багатьох тисяч вдячних читачів.

Володимир ПАВЛІЧЕНКО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua