Переглядів: 580

Третій госпітальний — у Березівці?

Центр третього госпітального округу в нашій області можуть створити у Березівському районі. Наразі тамтешня центральна лікарня конкурує за цей статус з медичними закладами Лиманського району.

«На базі Березівської районної лікарні може бути створено третій госпітальний округ. Тут скоро з’являться апарати ЕКГ, УЗД. Чекаємо заявку на ендоскопічне обладнання. Це те, що має бути у кожній районній лікарні. Якщо говорити про реформу системи охорони здоров’я у вашому ра-йоні, ми повинні говорити про організацію вторинної медичної допомоги, яка надається у ЦРЛ, забезпечення первинної медичної допомоги через сімейних лікарів, амбулаторії, телемедицину, щоб така допомога була кваліфікованою», — зазначив голова облдержадміністрації Максим Степанов під час поїздки у Березівський район.

Якщо центр третього госпі-тального округу буде створено саме у Березівці, то він обслуговуватиме чотири райони: Бере-зівський, Миколаївський, Лиманський та Іванівський. Загальна кількість населення такого округу складе 125 тисяч, а відстань до найвіддаленішого населеного пункту — 81 кілометр.

«Щоб скласти конкуренцію іншим лікарням, цього річ ми провели велику підготовчу роботу: замінили теплові мережі, реконструювали котельне обладнання, що дає 12% економії газу. Придбаємо також нове медичне обладнання, щоб бути спроможними надати невідкладну професійну допомогу хворим. Від районної та сільських рад ми отримали майже 1 мільйон 700 тисяч гривень на придбання обладнання для лікувально-діагностичного процесу. Проводимо відкриті торги, чекаємо переможців»,— зазначив головний лікар КП «Бере-зівська центральна районна лікарня» Віталій Паданевич.

Наразі мережа лікувально-профілактичних закладів Березів-ського району включає в себе Центр первинної медико-санітарної допомоги — дві міські лікарські амбулаторії у Раухівці та в самому Центрі, шість сіль-ських амбулаторій та 32 фельдшер-сько-акушерських пункти. Березівська райлікарня розрахована на 145 ліжок та 200 відвідувань за зміну.

У госпітальному окрузі №3 планується створення приймально-діагностичного, багатопрофільного, пологового, травматологіч-ного, інфекційного, хірургічного та терапевтичного відділень.

Слід також зазначити, що у серпні для Березівської райлікарні купили процесор для обробки рентген-плівки. Рішенням сесії райради виділили кошти для придбання апарата УЗД, пересувного рентген-апарата, сухожарової шафи, електрокардіо-графа, гематологічного аналізатора, монітора спостереження за пацієнтом. Тривають тендери.

За матеріалами
прес-служби ОДА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net