Переглядів: 648

Зняття бар’єрів і... доган

17 травня на Одещині з робочим візитом побував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Свій візит він розпочав з озна-йомлення з ходом ремонтних робіт на дорозі Одеса—Южне та функціонуванням пересувного пункту зважування великовантажних автомобілів, що на трасі біля Вапнярки.

Коментуючи проблему фінансування дорожніх робіт, Володимир Гройсман заявив, що шляхове господарство використовувалося для збагачення, а не для ремонту доріг. Подекуди вони — як після бомбардування. При цьому на місцях є засоби для ремонту. «Я можу це довести на прикладі будь-якого бюджету», — підкреслив він. Прем’єр за-значив, що уряд передає управління дорожнім господарством на місцевий рівень, зводячи до мінімуму вплив чиновників з Києва. Він підтримав ідею створення єдиного дорожнього фонду, який наповнюватиметься за рахунок імпортованих нафто-продуктів, сплати мит та акцизів. Далі ці гроші автоматично розподілятимуться відповідно до протяжності доріг місцевим адміністраціям.

Наступною точкою візиту прем’єр-міністра стало ТДВ «Інтерхім» — одне з найбільших українських підприємств з виробництва фарм-препаратів, розташоване в Одесі. Володимир Гройсман взяв участь у церемонії відкриття лабораторно-виробничого комплексу, ознайомився з потужностями підприємства та провів нараду з проблемних питань розвитку вітчизняної фармакологічної галузі. Голова уряду зазначив, що найближчими днями планує провести в Києві нараду з керівниками фармацевтичних компаній, медичними працівниками та представниками громадськості для подальшого обговорення насущних проблем.

«Уряд налаштований на повно-цінну якісну реформу охорони здоров’я. Ми зробимо все, щоб зняти будь-які бар’єри для розвитку власного виробництва медичних препаратів. З іншого боку — ми знімемо бар’єри для конкурентного ринку, — підкреслив Володимир Гройсман, — щоб простий громадянин міг отримати якісні ліки за реальною ціною. Ви самі розумієте, які націнки при «входженні» препаратів в Україну. Це неприпустимо. І для нас дуже важливо, щоб ціни в Україні були об’єктивно знижені. Ми розуміємо, як це зробити. І найголовніше — ми не відступимо». Говорячи про важливість розвитку внутрішнього виробництва, прем’єр підкреслив, що для цього уряд готовий дерегулювати, прибрати будь-які перешкоди.

Під час відвідання Одеського морського торговельного порту і тимчасово зупиненого будівництва «Відкритого митного простору» на морвокзалі прем’єр-міністр підтримав кадрові призначення на Одеській митниці й пообіцяв забезпечити завершення будівництва, а також інформаційне забезпечення проекту «Відкритий митний простір».

Спілкуючись з керівником Одеської митниці Юлією Марушевською, він сказав: «Кадрові призначення вносите — призначимо. Друга позиція — будівництво. Ми домовилися з вами, що до 1 серпня ви завершуєте, ми профінансуємо. Ми готові, як експеримент, вас підтримати проводити будь-який інформаційний продукт. Три позиції, які ми готові зробити без будь-яких зволікань. Я хочу отримати від вас реальну систему, яка запобігатиме контрабанді, яка призначатиме реальну митну вартість, за якою державний бюджет буде наповнюватися, а «білий» імпортер почуватиметься комфортно».

У присутності голови Державної фіскальної служби Романа Насирова прем’єр-міністр зняв три догани з керівника Одеської митниці Юлії Марушевської, винесені їй Насировим, й оголосив їй подяку. При цьому Володимир Гройсман підкреслив, що залишилося два місяці й один тиждень для наведення порядку на українській митниці.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net